چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

یک فعال اصلاح طلب:

دور شدن فرماندار تنگستان از اهداف سیاسی اصلاح طلبان

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: چرا در جلسه خصوصی اصلاح طلبان با فرماندار، که لزومی به حضور بخشداران و برخی معاونان فرماندار منهای معاون سیاسی وی نیست آنها نیز حضور دارند آیا این نشانه ناپختگی سیاسی نیست؟

آخرین اخبار
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس به نقل از تنگستان نما، محسن قاسمی زاده فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: چرا در جلسه خصوصی اصلاح طلبان با فرماندار، که لزومی به حضور بخشداران و برخی معاونان فرماندار منهای معاون سیاسی وی نیست آنها نیز حضور دارند آیا این نشانه ناپختگی سیاسی نیست؟
محسن قاسمی زاده تصریح کرد: امروز به عینه می بینیم حتی حامیان دولت از یک تذکر محرمانه هم به فرماندار محروم هستند و این از اهداف سیاسی اصلاح طلبان به دور است.
وی افزود: چرا از آمدن و رفتن های سیاسی ابهام زدایی نمی شود و حتی معاون سیاسی به وظیفه ذاتی خود عمل نمی کند.
قاسمی زاده بیان داشت: امروز شاهدیم مجموعه دستگاه اجرایی دولت در تنگستان هیچ مدیریتی بر فضای پر تنش مجازی ندارند این نشانه ضعف است.
وی اظهار کرد: چرا نسبت به معضلاتی چون بیکاری، طلاق، اعتیاد و بحث تقسیمات کشوری هیچ نتیجه مثبتی نمی بینیم.
قاسمی زاده عنوان داشت: امروز در حالی مطالبه گری در تنگستان به ویژه خبرگزاریها و فضای مجازی زیاد شده که از طرف مسئولین هیچ روشنگری صورت نمی گیرد که نمونه عینی آن بحث الحاق گادوی است که از طرف فرمانداری هیچ اطلاع رسانی نشده است در حالی که این خواسته مردم است.
وی گفت: شاهدیم انتصابات در سایر مناطق تنگستان از دست فرماندار خارج نیست ولی همین که نوبت به انتصابی در اهرم می رسد گفته می شود از دست ما خارج است و نمونه آن بحث انتصاب بخشدار است.
قاسمی زاده خاطر نشان کرد: مهمترین موضوع و حلقه مفقوده دوستان ما نبود شجاعت و دفاع جانانه از صحبت و مواضع است متاسفانه در خصوص نظام نامه اخیر وزارت نفت هیچ موضع گیری نشد.
این فعال سیاسی اصلاح‎ طلب افزود: شهرستان ما نیازمند توسعه سیاسی است چرا معاون‌ فرماندار در بحث توسعه سیاسی و اجتماعی به دنبال اذن گرفتن از بالا دستی هاست در حالی که باید خودش کارش را انجام دهد.
انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !