جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مدیران تنگستانی با حذف بوروکراسی اداری موضوع اشتغال را به صورت جدی پیگیری کنند

 فرماندار شهرستان تنگستان با تاکید بر تکمیل طرح‌های نیمه تمام در تنگستان، گفت: یکی از مشکلات اساسی شهرستان بحث اشتغال است.

آخرین اخبار
۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛  عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان در گفتگو با خبرنگار سپاس اظهار داشت: امروز آسایش، امنیت، آرامش و اقتدار جمهوری اسلامی ایران مدیون خون پاک شهیدانی است که در راه اعتلای آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و دفاع از کشور جان خود را فدا کردند.

وی با تشکر از سپاه شهرستان و منطقه دلوار در برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس، از آموزش و پرورش شهرستان و منطقه دلوار نیز در اجرای برنامه های بازگشایی مدارس تقدیر و خواستار همکاری همه دستگاه های اجرایی با آموزش و پرورش شدند.

این مقام عالی دولت با گرامی داشت روز آتش نشانی و ایمنی افزود: از تلاش‌ها و زحمات همه کسانی که در حوزه آتش نشانی تلاش می‌کنند  تشکر کرده و بهترین تقدیراز آتش نشانان این است که همه ما و شهروندان ایمنی را رعایت کنیم.

رئیس شورای اداری شهرستان بیان کرد: فضای مجازی امروز هم یک فرصت و هم یک تهدید است، برای اینکه انتقاد و نقد سازنده به توسعه شهرستان کمک کرده و همه مدیران باید تلاش کنند که انتقاد پذیر باشند.

این مقام عالی دولت در تنگستان با اشاره به اینکه خدمات دولت در سطح شهرستان باید در فضای مجازی انعکاس داده شود بیان کرد: باید از فضای مجازی جهت انعکاس، تشریح و تبیین خدمات دولت برای اطلاع مردم  استفاده کنیم.

رفیعی پور با اشاره به سخنان ریاست جمهور در سازمان ملل متحد خاطر نشان کرد: سخنرانی ریاست محترم جمهور در سازمان ملل تجلی اقتدار و عزت ملی ایران اسلامی  بود.

فرماندار تنگستان با اشاره به صف دیدار سران کشورهای اروپایی با ریاست جمهور ایران اسلامی در محل اقامتش بیان کرد: بعضی از روسای دولت و سران اروپایی چندین بار برای ملاقات با ریاست جمهور ایران حضور یافتند که اینها جلوه‌ای از اقتدار و عظمت ایران اسلامی   بود که باعث افتخار برای همه  ایرانیان است.

رئیس شورای اداری تنگستان یاد آور شد: امروز و در مقطع کنونی شاهد هجمه‌های وسیعی از طرف خیلی از کشورها بخصوص از طریق آمریکا علیه عزت و اعتبار ملت ایران هستیم و امروز نیاز است به انسجام ملی، وحدت و همدلی فارغ از همه اختلاف نظرهای سیاسی و جناحی و تنها راه عبور از مشکلات وفاق و اتحاد است.

این مقام عالی دولت در تنگستان افزود: یکی از مشکلات اساسی شهرستان بحث اشتغال است که نیاز است در حوزه اشتغال با حذف بوروکراسی اداری، کمک به اشتغال بعنوان یک باور و ضرورت عمومی برای مدیران باشد.

فرماندار تنگستان یاد آورشد: همه مدیران شهرستان در بحث مبادله موافقتنامه پروژه ها تلاش کنند و باید حداقل هفته‌ای یک روز پیگیر اعتبارات پروژه های عمرانی در استان باشند و سعی کنند نسبت به تکمیل پروژه‌های نیمه تمام برای بهره برداری در دهه فجر اهتمام جدی به عمل آورند.‌

وی بیان کرد: در بحث مدارس اقدامات خوبی در شهرستان انجام شده که در بخش دلوار برای بازسازی مدارس تخریبی خیرین ورود کردند که بیشتر مدارسی که در بخش دلوار  در حال ساخت است توسط خیرین انجام می شود و همچنین تعدادی مدرسه تخریبی نیز در بخش مرکزی عملیات بازسازی آنها آغاز شده  و امیدواریم بتوانیم با جذب اعتبارات ملی نسبت به بازسازی سایر مدارس تخریبی نیز اقدام نمائیم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !