یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

زمین خواری ۶۰ میلیاردی در بوشهر کشف شد/ دستگیری متهم ردیف اول

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: کارشناسان آگاهی ارزش ریالی این قطعه از زمین را حدود 60میلیارد ریال ارزیابی کرده اند که در این پرونده متهم اصلی دستگیر و به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

آخرین اخبار
۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ مدتی است برخی افراد سودجو اقدام به فروش اراضی ملی با کاربری های کشاورزی کرده اند که پایگاه خبری تحلیلی سپاس به بخشی زمین خواری ها در شهرستان های دشتی، تنگستان، عسلویه و دشتستان اشاره کرده است.

در روزهای گذشته خبری در خصوص تصرف ار اضی دولتی توسط افراد سودجود در یکی از محلات شهر بوشهر منتشر شد که رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر در این خصوص پاسخ دادند.

سرهنگ جوشن سهرابی رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با اشاره به تصرف اراضی در شهر بوشهر گفت: کارگاهان اداره آگاهی برای احیاء حق دولتی پرونده تصرف اراضی دولتی در محله رسول آباد شهر بوشهر در دستور کار قرار دادند و تحقیقات آغاز شد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر اظهار کرد: با بررسی و تجزیه و تحلیل مجموعه پلیس فردی با استفاده از مدارک جعلی حدود ۱۰ هزار متر مربع از ملک های منابع طبیعی را تصرف کرده بود که در یک اقدام شناسای و دستگیر شد.

سهرابی افزود: کارشناسان آگاهی ارزش ریالی این قطعه از زمین را حدود ۶۰میلیارد ریال ارزیابی کرده اند که در این پرونده متهم اصلی دستگیر و به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

وی تصریح کرد: مردم و دستگاه قضایی باید با همکاری پلیس از حقوق عامه در حوزه های مختلف بخصوص زمین خواری تعاملات بسیار ارزنده خود را حفظ و روز به روز بیشتر شود.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !