سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نماینده دشتستان به جمع موافقین طرح شفافیت آراء پیوست

محمد باقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی موافقت خود در خصوص شفافيت اراء نمايندگان در دفترچه ثبت و رسما اعلام کرد.

آخرین اخبار
۰۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ محمد باقر سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سپاس با اشاره به طرح شفاف سازی اراء گفت: در پیشگاه ملت طرحی را موافقت کردیم که تمام نهاد‌هایی که به شکلی از انحاء تصمیماتش بر سرنوشت ملت تأثیرگذار است و یا به شکلی از اشکال مسئولیت قانونگذاری دارند.

نماینده مردم دشتستان در خانه ملت اظهار کرد: از مجلس شورای اسلامی پیش قدم همگان تا هیأت وزرا، مجمع تشخیص مصلحت نظام، خبرگان رهبری، شورای محترم نگهبان، شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی و دیگر مجامع و شورا‌هایی که ممکن است در این فهرست ذکری از آن‌ها نیامده باشد، ولی چنین نقشی را ایفا می‌کنند، این‌ها ملزم باشند از تاریخ تصویب این پیشنهاد هم آرای‌شان را شفاف کنند و هم مذاکراتشان را علنی کنند.

سعادت افزود: خوشبختانه این طرح با امضای روسای ۳ فراکسیون سیاسی مجلس عارف، حاجی بابایی، جلالی و اکثریت حاضرین در مجلس از جریانات مختلف امضا شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خاطرنشان کرد: امیدوارم که این مصوبه توسط شورای نگهبان مورد تایید قرار گیرد و برای اجراء ابلاغ شود.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !