یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

فرماندار تنگستان:

گشتهای محله محور بسیج سدی در برابر آسیبهای اجتماعی/ با کمک دهیاران به پایگاههای بسیج طرح رضویون بهتر اجرا می شود

فرماندار تنگستان گفت: دهیاران روستاها به لحاظ مالی ومعنوی حمایت خود را از بسیج در اجرای طرح رضویون و گشتهای محله محور بسیج دریغ نکنند چرا که این گام مهم در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و سرقت ها خواهد بود.

آخرین اخبار
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از تنگستان نما، عبدالحسن رفیعی پور صبح امروز در همایش هم اندیشی طرح رضویون گشتهای محله محور بسیج و در جمع فرماندهان رده های مقاومت بسیج تنگستان گفت: ابهت امروز به برکت خون شهدا و ایثارگرانی به وجود آمده است که با دفاع از دین و نظام اسلامی در تمامی عرصه ها چه آب و چه خاک این کشور پهناور نقش ایفا کرده اند و این اقتدار به جایی رسیده است که اگر تمام دنیا بخواهد در برابر ایران اسلامی قد علم کند با همه وجود در مقابل تمام دنیای آنها خواهیم ایستاد و این را در ۸ سال دفاع مقدس به عینه نشان دادیم.
وی افزود: امروز ما به حدی از اقتدار و توانایی رسیده ایم که با دستاوردهای بومی پهباد فوق پیشرفته امریکا که به مرزهای هوایی ما تجاوز کرده بود را مورد هدف قرار می دهیم و از کشورهای اسلامی چون سوریه ، عراق و یمن با تمام وجود حمایت می کنیم.
مهندس رفیعی پور تصریح کرد: همه ما مدیون شهدا هستیم و اگر امروز توفیق خادمی مردم را داریم خود برکت خون شهداست وفارغ از هر گونه فکر و حزب سیاسی باید قدردان خون شهدای والا مقاممان باشیم.
وی بیان داشت: امروز مهمترین نیاز کشور ما وفاق و همدلی است که فارغ از مسایل سیاسی برای ایرانی توسعه یافته باید مد نظر قرار گیرد و این مهم مد نظر مقام معظم رهبری هم هست و به مدد الهی این فضای همدلی روز به روز بیشتر می شود.
فرماندار تنگستان گفت: طرح رضویون یکی از طرحهای مهم در راستای ایجاد امنیت پایدار در سطح جامعه است که با فعال شدن گشتهای محله محور بسیج به طور حتم آسیب های اجتماعی چون سرقت و مواد مخدر و.. در سطح روستاها و شهرها کاهش خواهد یافت.
وی تاکید کرد: با هماهنگی و تعاملی که بین نیروی انتظامی و سپاه شهرستان وجود دارد بسیج می تواند با کمک به مجموعه کلانتری ها و رده های انتظامی نقش خود را به خوبی در ایجاد امنیت ایفا کند.
رفیعی پور اضافه کرد: برای اینکه طرح رضویون به بهترین وجه ممکن اجرا شود نیاز همکاری مابین بخش های مختلف است که یکی از این بخش ها دهیاران روستاه هاست البته مکاتبات لازم با دهیاران صورت گرفته تا هم به لحاظ مالی و هم معنوی حمایت خود را از بسیج دریغ نکنند و منتیج به این شود که آسیب های اجتماعی و سرقت ها کاهش یابد.
وی بیان داشت: ما اگر در بحث ورزش، بهداشت و آموزش هزینه می کنیم باید در زمینه ایجاد امنیت نیز تلاش کنیم و طرح رضویون از این جهت که دغدغه روستاها و دهیاری ها را در بحث امنین کاهش خواهد داد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در این مراسم حجت الاسلام فقیه دادستان شهرستان تنگستان نیز گفت: بسیج به عنوان نهادی برخواسته از دل انقلاب و متن جامعه تلاش خواهد کرد تا با اجرای گشتهای محله محور در کنار نیروی انتظامی شهرستان در جهت کم شدن جرایم مشهود گام موثر بردارد.
فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان نیز در این همایش گفت: بدون وجود امنیت فعالیتهای دیگر امکان پذیر نخواهد بود.
سرهنگ خواجه افزود: امروز با تلاش کلانتری ها و مجموعه انتظامی جرایم خشن در شهرستان کاهش ۸۰ درصدی داشته ولی متاسفانه سرقت ها هنور وجود دارد.
وی با مفید خواندن طرح رضویون گشتهای محله محور بسیج گفت: جلسات هماهنگی بین بسیج و نیروی انتظامی بصورت ماهانه برگزالر خواهد شد و بازخورد و بازده کار جهت برگزاری هرچه بهتر این طرح در دستور کار قرار خواهد گرفت.

 

انتهای پیام/

 

 

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !