سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

هر چه داریم از ایثار و شجاعت شهداء است

نماینده ولی فقیه در سپاه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر گفت: هر آنچه که ما داریم از برکات فداکاری، ایثار و از خودگذشتگی شهدا این مرزبوم می باشد.

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام محمد بحرانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب اظهار داشت: هر آنچه که ما داریم از برکات فداکاری، ایثار و از خودگذشتگی شهدا این مرزبوم می باشد، که با نثار جان خود عزت واقتدار را برای این مرزبوم به ارمغان گذاشتند.

وی گفت: شهادت، همیشه با ارزش می باشد و فداکاری در راه خدا، کاری بسیار بزرگ و ارجمند است.

بحرانی با تاکید بر اینکه امروز دشمن برنامه‌های مختلفی برای جامعه اسلامی در نظر گرفته است، گفت: شهداء راه خدمت را برای ما فراهم کردند و ما باید آماده چنین حوادثی نیز باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان دیر با بیان اینکه نمی توان آن گونه که باید حرکت بزرگ دوران دفاع مقدس را به نسل جوان امروزی نشان داد تصریح کرد: مسئولان در برنامه های هفته دفاع مقدس تلاش کنند تا اقدامات صورت گرفته در ۸ سال جنگ تحمیلی را به نسل امروزی نشان دهند.

بحرانی در پایان  با بیان اینکه جنگ فرهنگی در عرصه فضای مجازی دائمی و همیشگی می باشد، خاطرنشان کرد: در فضای مجازی مردم به اندازه هم در خطر تهدیدات دشمن هستند و دشمنان این مرزبوم در فضا مجازی به دنبال تغییر باورهای فکری و اعتقادی مردم این کشور هستند./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !