سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دفاع مقدس یک الگوی تمام عیار برای تمام دنیا قرار گرفته است

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛  علی زاهددوست امام جمعه دلوار مراسم صبحگاه مشترک ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس عنوان داشت: هفته دفاع مقدس یادآور شجاعت و شهامت دلاورمردان ایران اسلامی است که شور و حماسه و رشادت را با خون سرخ شهیدان گلگون کفن در هم آمیخته و دشمن تا بن دندان مسلح را به زانو در آوردند.

حجت الاسلام زاهد دوست بیان داشت: در دوران دفاع مقدس آحاد مردم با همدلی و همزبانی و پشتیبانی ولایت فقیه در دفاع از ارزش های نظام اسلامی دست به دست هم دادند و دشمن متجاوز را از صحنه روزگار محو کردند.

وی با مرور و تطبیق وضعیت دوران دفاع مقدس با شرایط کنونی جامعه افزود: دشمنان قسم خورده ملت ایران اگر امروز جرات تعدی به جمهوری اسلامی ایران را ندارند مدیون فداکاری، ایثارگری وشهادت طلبی نیروهای رزمنده ایران اسلامی، صبر و تحمل خانواده های شهداء، اسراء و مفقودین و استقامت جانبازان در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس است.

زاهددوست تصریح کرد: هدف و فلسفه گرامیداشت هفته دفاع مقدس را حفظ، نشر و انتقال شجاعت ها، رشادت ها، ارزش ها و آزمان های شهدا و ایثارگران به نسل سوم انقلاب و نهادینه کردن فرهنگ ناب ایثار و شهادت در جامعه  می باشد.

و ی با بیان اینکه در طول ۸ سال جنگ تحمیلی فرزندان این آب و خاک با دستان خالی مقابل شیاطین و استکبار جهانی در غرب و شرق ایستادند، مقاومت کردند و پیروز شدندتاکید کرد: وعده خداوند در قرآن که می فرمایند «شما حرکت کنید، ایمان بیاورید و از کمی خودتان در مقابل سپاه کفر نترسید» واقعا در مورد دفاع مقدس ما محقق شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !