یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

به تهدیدات دشمن در خلیج فارس پاسخ داده شد

فرمانده سپاه استان عنوان کرد: اماده پاسخگویی با توان و قدرت بیشتر از گذشته در برابر هر نوع تهدیدات دشمنان هستیم.

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ رژه ۳۱ شهریور ماه با حضور همه یگان های مستقر در استان بوشهر در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس برگزار شد.

به تهدیدات دشمن در خلیج فارس پاسخ داده شد

سردار علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و امام شهدا، اظهار کرد: درود میفرستیم به مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای و خدارا شاکر و سپاسگذاریم که در سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس در کنار آب های نیلگون خلیج فارس و ساحل استان بوشهر مراسم رژه باشکوه نیروه های مسلح اجرا می شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: نظام جمهوری اسلامی با رهبری مقام معظم رهبری، امروز دارای عزت در نیروهای مسلح و مردم خوب و باوفا همراه با مسئولین خدمتگذا هستیم که توانستیم اقتدار بی نظیری در دفاع از انقلاب در مقیاس بین المللی خلق نموده اند.

رزمجو افزود: خدا راشاکر و سپاسگذاریم جمهوری اسلامی ایران دارای پشتیبانی دفاعی قوی و پهناور و گسترده ای است.

وی عنوان کرد: امسال در اولین روز هفته دفاع در کنار اب های نیلگون خلیج فارس بخشی از توانمندی های تجهیزاتی و کارکنان سلحشور و ولایت مدار در قالب نیروهای مسلح بار دیگر امادگی دفاع همه جانبه در مرز ها و خاکریز های مختلف انقلاب اسلامی اعلام می کنیم.

فرمانده سپاه استان ابراز کرد: اماده پاسخگویی با توان و قدرت بیشتر از گذشته در برابر هر نوع تهدیدات دشمنان هستیم.

امروز از دل توطئه های دشمنان حشدالشعبی و انصارالله تشکیل شده است

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر با بیان اینکه در ماه محرم سی و نهمین هفته دفاع مقدس برگزار می شود، خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس پدید آمده از فرهنگ عاشورایی است.

استاندار بوشهر افزود: وقتی به گذشته نگاه می کنیم سردمدارانی که جنگ ۸ ساله را به ایران تحمیل کردند امروز در جهان عزتی ندارند و ایران دارای اقتدار بسیار بالایی است.

گراوند عنوان کرد: خیلی از کشور های دنیا در دوران دفاع مقدس برای مقابله با ما سهم داشتند، و به رژیم بحث علیه جمهوری اسلامی ایران کمک کردند اما با لطف خداوند و بهره گیری از فرهنگ عاشورایی توانستیم پیروز شویم.

رئیس شورای تامین استان افزود: دشمنان اسلام جنگ را به ما تحمیل کردند که چراغ انقلاب را خاموش کنند، اما نه تنها نتوانستند این کار را به سرانجام برسانند بلکه این چراغ پر فروع تر شده است.

وی تاکید کرد: امروز از دل توطئه هایی که دشمنان ایجاد کردند در کشور عراق حشدالشعبی به وجود آمد، در کشور یمن انصارالله به وجود آمد که امروز انصارالله به جایی رسیده است که عربستان را مورد هدف قرار می دهد.

استاندار بوشهر اذعان کرد: ما در دفاع مقدس با دستان خالی از سلاح های جنگی حضور داشتیم، اما با و جود مردان با علم و دین در برابر دشمنان مبارزه کردیم.

در ادامه، یگان های مستقر در استان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

 

برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

 

انتهای پیام//

منبع خبر : سپاس


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !