جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

در برابر یاوه گویی های استکبار کوتاه نخواهیم آمد

فرمانده سپاه تنگستان گفت: امروز هرگز در برابر یاوه گویی های استکبار کوتاه نخواهیم آمد و با ترویج فرهنگ حماسی دفاع مقدس و نمایش اقتدار بی چون و چرای خود جواب دندان شکنی در همه عرصه ها به آنها خواهیم داد.

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از تنگستان نما، احمد حیدری در آیین صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان که در محل سپاه امام علی (ع) شهرستان تنگستان برگزار شده بود گفت: هجوم وحشیانه رژیم بعثی صدام با حمایت استکبار جهانی در ۳۱ شهریور ماه ۵۹ یکی از بزرگترین فتنه های دشمنان خارجی انقلاب شکوهمند اسلامی ما بود.

وی تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی از عزت و سربلندی ملت و فرزندان این مرز و بوم بود که در مقابل تهاجم دشمنان شکل گرفت ومنتج به دفاع مشروع با تکیه بر ایمان و اعتقاد قلبی با رهبری حکیمانه امام راحل از شرف و عزت کشورشد.

فرمانده سپاه تنگستان افزود: یکی از ویژگی های بارز انقلاب اسلامی ایران وحدت کلمه ملت و مردمان این ذیار است که در همه ابعاد با محوریت ولایت فقیه پیش رفته تا این انقلاب را در دنیا سربلند و استوار کند.

وی اظهار داشت: انقلاب ما از ابتدا تا کنون با پا فشاری بر اصول و ارزشهای خود هیچکاه در برابر خواسته های دشمنان تسلیم نشده است و این خود به عنوان فرهنگ مقاومت و ایثار در دل نسلهای امروز و فردای انقلاب پرورش خواهد یافت.

حیدری بیان داشت: امروز هرگز در برابر یاوه گویی های استکبار کوتاه نخواهیم آمد و با ترویج فرهنگ حماسی دفاع مقدس و نمایش اقتدار بی چون و چرای خود جواب دندان شکنی در همه عرصه ها به آنها خواهیم داد.

وی افزود: امروز با گذشته سالها از پایان دفاع مقدس هنور سرفصل ها و بخشهایی از دفاع مقدس ناشناخته مانده است و باید در شناساندن آن به نسلها آینده تلاش دو چندان داشت.

حیدری عنوان کرد: تبیین مقاومت و ایستادگی نه تنها در برابر دشمن مهاجم بلکه در مقابل جبهه جهانی یکی از سرفصل های دفاع مقدس بود که ما به درستی توانستیم آن را در عمل به اجرا در آوریم.

وی افزود: تحقق شعار عینی ما می توانیم و تبدیل تهدید ها به فرصت با وجود تحریم ها و محاصره ها و با اتکا به اقتصاد مقاومتی یکی دیگر از برگ برنده ها ما در دوران دفاع مقدس بود .

فرمانده سپاه اتمام علی(ع) تنگستان گفت: ما هرگز در مقابل دشمنی دشمنان تردیدی به دل راه نخواهیم داد چرا که عداوت آنها تمامی نخواهدداشت و مقاومت در مقابل نگاه خودخواهانه و زیاده خواه آنها تنها راه مقابله با دشمن پست و زبون خواهد بود .

وی اظهار داشت: ولایت مداری رمز موفقیت ما در همه دورانها بوده است و این مهم در کنار وحدت کلمه نتایج گهر باری را برای انقلاب داشته است که البته در دوران دفاع مقدس به عینه نمود پیدا کرد.

حیدری تصریح کرد: اعتماد به جوانان و سپردن کارهای بزرگ به آنها درس دیگری از دفاع مقدس بود چرا که کارکشته های نظامی از عدم تحقق بسیاری ازعملیاتها سخن می گفتند ولی همین جوانان بودند که در ۸ سال دفاع مقدس حماسه هایی چون ثامن الائمه، فتح المبین، بیت المقدس، خیبر و والفجر ۸ را رقم زدند .

وی خاطر نشان کرد: امروز در گام دوم انقلاب شکل گیری تمدن نوین اسلامی با حضور جوانان هدف بلند انقلاب اسلامی ماست و این مهم بارها و بارها مورد تاکید رهبری معظم انقلاب بوده است.

انتهای پیام/

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !