سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیش از ۸۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان کنگان برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کنگان گفت:مسابقات ورزشی ، نشست بصیرتی، برپایی ایستگاه صلواتی، افتتاح طرح های محرومیت زادیی، همایش پیشکسوتان جبهه و جنگ،دیدار با خانواده‌ معظم شهدا، شب شعر و خاطره‌ از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود.

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ پاسدار اسماعیل تاجیک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سپاس ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین علیه السلام و تبریک هفته دفاع مقدس ، یاد و خاطره شهدا را گرامی و اظهار داشت: امنیت امروز کشور مدیون جانفشانی شهدا و رشادت ایثارگران در دوران دفاع مقدس است که در سخت‌ترین ایام امتحان خود را پس داده اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کنگان گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با عقیده و مرام حسینی به فرمان ولایت لبیک گفته و با پوشیدن لباس رزم به‌عنوان نخستین سربازان ولایت وارد میدان نبرد شدند و بدون هیچ چشم‌داشتی از نظام، جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و در راستای دفاع از ارزش‌های انقلاب و اسلام مبارزه کردند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان برگزار می‌شود، بیان کرد: مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس برگزاری یادواره شهدا، رونمایی المان سرداران ، برپایی نمایشگاه، عطرافشانی قبور مطهر شهدا، برگزاری مراسم صبحگاه دانش‌آموزی و نواخته شدن زنگ مقاومت در مدارس است.

تاجیک ادامه داد: مسابقات ورزشی ، نشست بصیرتی، برپایی ایستگاه صلواتی، افتتاح طرح های محرومیت زادیی، همایش پیشکسوتان جبهه و جنگ،دیدار با خانواده‌ معظم شهدا، شب شعر و خاطره‌ از دیگر برنامه‌هایی است که در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان ساخت: انقلاب اسلامی بر پایه ی تفکرات امام خمینی (ره) و برگرفته از نهضت و قیام امام حسین (ع) بوده است و همین امر سبب شد در دوران دفاع مقدس، دشمنان در مقابل عزم راسخ ملت ایران کاری از پیش نبرند، امروز هم می توانیم با بهره گیری از تجربیات هشت سال دفاع مقدس و با حضور مردم، استکبار را به زانو در آوریم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !