سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آمادگی نیروی انتظامی دیر برای تأمین امنیت بازگشایی مدارس/ مدیران مدارس موظف به بکارگیری سرویس‌های برچسب‌دار هستند

فرماندهی انتظامی شهرستان دیر گفت: نیروی انتظامی شهرستان دیر تمام سعی و تلاش خود را می‌کند تا در کنار آموزش و پرورش فضای امن و همراه با آرامشی را برای دانش آموزان فراهم کند.

آخرین اخبار
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ فرهاد آراوند صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب اظهار داشت: رعایت مقررات یکی از جدی‌ترین مسائلی می باشد که در هر جامعه‌ای وجود دارد که یکی از اهداف و اولویت‌های نیروی انتظامیشهرستان دیر است.

وی گفت: نیروی انتظامی شهرستان دیر با شروع ایام مدارس، طرح‌های ویژه‌ای در خصوص برقراری نظم و امنیت دانش آموزان با استفاده از تمام توان و امکانات نیروی انتظامی در دست کار خود قرار داده است که بهترین امنیت را مانند سال‌های گذشته برای خانواده‌های دیری به ارمغان خواهد آورد.

آراوند افزود: گشت های موتوری و خودرویی در اطراف مدارس و مسیرهای تردد دانش آموزان، فعال و به منظور جلوگیری از هرگونه ترافیک و تسهیل در عبور و مرور اجرا خواهد شد.

فرماندهی انتظامی شهرستان دیر تصریح کرد:  رعایت قوانین و مقررات، توجه به نکات پیشگیرانه و همکاری والدین و دانش آموزان با نیروی انتظامی، در پیشگیری بسیاری از جرائم تاثیرگذار خواهد بود و امنیت اجتماعی پایدار را به دنبال خواهد داشت.

وی گفت:  والدین به فرزندان خود بیاموزند با افرادی که از آن‌ها شناخت کافی ندارند و یا فاصله سنی زیاد با آنان دارند، معاشرت و دوستی نکنند.

آراوند در پایان از شهروندان خواست از توقف بی مورد خودرو در مقابل مدارس که احتمال ایجاد مزاحمت برای سایرین را دارد خودداری کنند و در صورتی که والدین مجبور به سرویس دهی فرزندان خود هستند، دقایقی زودتر از منزل خارج شوند تا با شتاب و عجله رانندگی نکنند./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !