۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 272512
  • 21 سپتامبر 2019 - 17:44
  • نویسنده : سپاس
  • منبع : سپاس
سریال تکراری تعدیل یا اخراج نیرو در بزرگترین شرکت کشتی سازی ایران صدرا
سریال تکراری تعدیل یا اخراج نیرو در بزرگترین شرکت کشتی سازی ایران صدرا

سریال تکراری تعدیل یا اخراج نیرو در بزرگترین شرکت کشتی سازی ایران صدرا

شنیده ها حکایت از این دارد که به تازگی در شرکت صدرا بوشهر حدود ۲۰۰ نفر از نیروهای قراردادی با سوابق حدود ۱۰ تا۲۰ ساله تعدیل شده اند.

به گزارش سپاس؛ شنیده ها حکایت از این دارد که به تازگی در شرکت صدرا بوشهر حدود ۲۰۰ نفر از نیروهای قراردادی با سوابق حدود ۱۰ تا۲۰ ساله تعدیل شده اند.

البته این داستان برای مجموعه شرکت صدرا تازگی ندارد و طی سالهای گذشته بارها چنین اخباری از سوی رسانه های محلی و ملی منتشر شده است.

به نظر می‌رسد اتفاقات صدرا (تعدیل و یا اخراج) به سمت تکرار سریال گذاشته می رود و هر از چند گاهی این قبیل اخبار در فضای جامعه منتشر می‌شود. اما مسئله‌ای که در این بازه زمانی اهمیت را مضاعف می کند تعدیل در زمان مدیریت جدید است که بعد از سالها تنش های مختلف ثبات را به آن شرکت بازگرداند.

طی سالهای گذشته بارها تجمع اعتراضی کارکنان صدرا مقابل استانداری شاهد بوده‌ایم که دلیل اصلی آن بهره‌برداری‌های سیاسی سوء توسط رسانه های معاند بود که مدیریت جدید باید با هوشمندی بهتری از وقوع حادثه گذشته پیشگیری کند.

تعدیل چند ده نیروی باسابقه در سال رونق تولید شایسته چنین شرکتی با پشتوانه نیم قرن فعالیت نیست، در زمانه ای که تورم و بیکاری خانواده‌ها را تحت فشار قرار داده است،  مدیریت جدید شرکت صدرا در اقدام اخیر خود که تعدیل نیرو تجدید نظر کرده و بیش از این کارکنان را مشغول مسائل روحی و روانی ناشی از اخراج و تعدیل نکند.

در ضمن نیاز است اگر مشکلات مالی برای اداره این شرکت وجود دارد استاندار، نمایندگان مجلس و مجموعه های مرتبط آستین بالا زده و به کمک چنین مجموعه بزرگ صنعی بیایند تا جوانان فنی استان در لیست بیکاران قرار نگیرند.

 

انتهای پیام//

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*