سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

انتصاب سه مدیر جدبد برای سازمان های تابعه شهرداری بوشهر/سعیدی از سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بوشهر عزل شد

سید نورالدین امیری در احکام جداگانه ای سه مدیر سازمان های حمل و نقل بار و مسافر، مدیرعامل سازمان پسماند و مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرئداری بندر بوشهر را منصوب کرد.

آخرین اخبار
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سید نورالدین امیری در حکمی احمد بارگاهی مدیرحوزه شهردار به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری بندر بوشهر به جای سعیدی منصوب کرد.

احمد بارگاهی داد که پیش از این مشاور ارشد امیری شهردار بندر بوشهر و سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری این شهرداری بوده است.

گفتنی است سعیدی که از دی ماه سال گذشته به عنوان رییس این سازمان منصوب شده بود، اخیرا به واسطه برخی حواشی ها در برگزاری جایزه ادبی بوشهر و نصب تصاویر سناتورهای پهلوی و دعوت از داورانی غیرموجه با انتقادات بسیاری از سوی مردم مواجه شد.

همچنین در این احکام دیگری که به امضاء شهردار بندر بوشهر رسیده، مدیران جدید سازمان های مدیریت پسماند، حمل و نقل و فرهنگی هنری شهرداری منصوب شده اند.

بر اساس این احکام، حسن شجاعی پور که مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهر بوده به عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل نقل بار و مسافر منصوب شده و عبدالله کردگار که مدیرعامل سازمان مدیریت حمل نقل بار و مسافر بوده جایگزین شجاعی در سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهر  شده است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !