سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۲ هزار برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان بوشهر

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: دفاع مقدس تنها مربوط به قشر خاصی نیست بلکه به همه آحاد جامعه تعلق دارد بزرگداشت یاد و خاطره این ایام وظیفه همه قشرهاست.

آخرین اخبار
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس ؛ سرهنگ سهراب انبارکی معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: رسالت همه آحاد جامعه است که جهاد دیروز و امروز را برای جوانانی که دوران دفاع مقدس را تجربه نکردند تبیین و نهادینه کنند.

وی بیان کرد: توطئه‌های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی هیچگاه به پایان نمی‌رسد و در این شرایط حساس و سخت با الگوگیری از دوران دفاع مقدس و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب می‌توان دشمن را زمین‌گیر و حماسه زمان جنگ را دوباره زنده کرد.

انبارکی یادآورشد: ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مرکز استان بوشهر و شهرستان‌های ۱۰ گانه این استان فعال شده است و در همین راستا تاکنون ۲ هزار برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان طراحی شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: باتوجه به همزمانی هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی جدید بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده یک راوی دوران دفاع مقدس به همه مدرسه‌های متوسطه استان اعزام می‌شود تا دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر آشنا شوند.

وی برگزاری آئین رژه زمینی و دریایی نیروهای مسلح در کنار خلیج فارس، افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی، تجلیل از سربازان به مناسبت روز سرباز، تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و برگزاری یادواره‌های شهدا در راستای برگزاری کنگره سرداران و ۲هزار شهید استان بوشهر در دی ماه سالجاری را از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان عنوان کرد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !