پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

به دلیل مشکلات شخصی

برادر جوان دشتستانی هوادار تیم استقلال روز گذشته خودکشی کرد+جزئیات

جوانی 30 ساله‌ اهل روستای طلحه دشتستان که چندی پیش عکس سنگ قبری که با نشان باشگاه استقلال برای خودش ساخته بود در شبکه‌های اجتماعی بسیار دست به دست شد، دیروز دست به خودکشی زد.

آخرین اخبار
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۱
اشتراک گذاری :
خودکشی به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ جوانی ۳۰ ساله‌ اهل روستای طلحه دشتستان که چندی پیش عکس سنگ قبری که با نشان باشگاه استقلال برای خودش ساخته بود در شبکه‌های اجتماعی بسیار دست به دست شد، دیروز دست به خودکشی زد.

مسعود خلیفه جوانی اهل روستای طلحه دشتستان که چندی پیش سنگ قبرش را با نشان باشگاه استقلال ساخته بود، چهارشنبه گذشته خودکشی کرد.

محسن خلیفه برادر مرحوم مسعود خلیفه دقایقی قبل در گفتگوی اختصاصی با نوای جنوب اظهار داشت :خودکشی مرحوم برادرم به دلایل کاملا شخصی و خانوادگی است و کوچکترین ارتباطی با فوتبال و هواداری از تیم استقلال ندارد.

وی افزود در جامعه بخش زیادی از مردم هوادار دو تیم مطرح کشور هستند و ربط دادن مسائل شخصی افراد به تمایلات باشگاهی کاری ناصحیح واشتباه است و باعث ناراحتی بیشتر خانواده داغدار می شود.

محسن خلیفه در ادامه به نوای جنوب گفت مدارک مستند اختلافات مرحوم که نهایتا منجر به تصمیم اشتباه وی و خودکشی گردید در مراجع ذیصلاح از مدتها قبل موجود است و لذا کوچکترین ارتباطی به مقوله ورزش ،فوتبال و تیم مورد علاقه وی ندارد.

محسن خلیفه در پایان از تمام فعالین رسانه وفضای مجازی خواست از درج ونشر هرگونه مطلب و عکسی از مرحوم مسعود خلیفه وربط دادن خلاف واقع خودکشی وی به فوتبال و باشگاه استقلال جدا خودداری نموده و موجب ناراحتی بیشتر خانواده داغدار نشوند .


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !