۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » دیر
  • شناسه : 271897
  • 11 سپتامبر 2019 - 18:32
محرم، ماه احیای قلب‎ها و تجدید عهد با آرمان‎های امام حسین (ع)
محرم، ماه احیای قلب‎ها و تجدید عهد با آرمان‎های امام حسین (ع)

محرم، ماه احیای قلب‎ها و تجدید عهد با آرمان‎های امام حسین (ع)

مداح اهلبیت (ع) : برای مسلمانان محرم نمونه ای مثال زدنی از مقاومت در برابر بی عدالتی است و نشان می دهد که اسلام تنها دین تسلیم در برابر خداوند نیست بلکه مکتبی است که با ظلم، جور و بی عدالتی مبارزه می کند مداح دیری اهلبیت در گفتگو با مطاف ۲۴ گفت : رسالت […]

مداح اهلبیت (ع) : برای مسلمانان محرم نمونه ای مثال زدنی از مقاومت در برابر بی عدالتی است و نشان می دهد که اسلام تنها دین تسلیم در برابر خداوند نیست بلکه مکتبی است که با ظلم، جور و بی عدالتی مبارزه می کند

مداح دیری اهلبیت در گفتگو با مطاف ۲۴ گفت : رسالت و شهادت امام حسین (ع) در قلب تمام مسلمانان زنده باقی خواهد ماند و یک الگوی زنده برای مسلمانان است.
سید علی حسینی نیا افزود: خاصیت هیئت و دستگاه امام حسین(ع) این است که برای مومن بیداری حاصل می کند و این بیداری از گریه بر امام حسین(ع) به دست می آید

وی در مورد اتفاقات بعد از واقعه کربلا، گفت: برطرف کردن تبلیغات منفی دشمنان اسلام و حفظ کرامت شهدای عاشورا، از جمله اقدامات شاخص حضرت زینب(س) در زمان اسارت بعد از واقعه عاشوراست.

حسینی نیا در ادامه اجرای دستورات دین و عمل به نصایح امام حسین(ع) را ضروری دانست و بیان کرد: اعضای جامعه اسلامی باید فرزندان خود را با اصول دینی و الهی تربیت کنند.

وی تصریح کرد: قرار دادن محبت اهل بیت(ع) در دل فرزندان، مهم‌ترین رسالت والدین در قبال ترویج فرهنگ عاشورایی در عرصه‌های مختلف است.
مداح اهل بیت ادامه داد : باید به دنبال این باشیم که مکتب اهل‌بیت(ع) را معرفی کنیم و البته در این مسیر باید مقابل ساختارهای غلط ایستاد و اشتباهات را اصلاح کرد.

حسینی نیا با اشاره به توطئه‌های دشمنان در فضای مجازی علیه ارزش‌های انسانی جامعه اسلامی گفت: بصیرت افزایی از دیگر ضرورت‌های جامعه اسلامی در عصر امروز است.

وی در پایان افزود: البته باید مقابل ساختار های غلط ایستاد و روش و منش اهل بیت و امام حسین(ع) را بیشتر ترویج داد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*