۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » کنگان
  • شناسه : 271860
  • 11 سپتامبر 2019 - 13:05

جلسه هماهنگی کنگره شهدا و هفته دفاع مقدس در شهرستان کنگان برگزار شد + تصویر

به نقل کوگانا؛جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم هفته دفاع‌مقدس و کنگره سرداران و شهدای کنگان برگزار شد سرهنگ دوم پاسدار اسماعیل تاجیک فرمانده سپاه شهرستان کنگان با تشریح برنامه کنگره سرداران و شهدای شهرستان کنگان گفت: این کنگره در آذرماه سال جاری با حضور سخنران و مداح مطرح کشوری برگزار می شود. فرمانده سپاه محمد […]

به نقل کوگانا؛جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی مراسم هفته دفاع‌مقدس و کنگره سرداران و شهدای کنگان برگزار شد

سرهنگ دوم پاسدار اسماعیل تاجیک فرمانده سپاه شهرستان کنگان با تشریح برنامه کنگره سرداران و شهدای شهرستان کنگان گفت: این کنگره در آذرماه سال جاری با حضور سخنران و مداح مطرح کشوری برگزار می شود.
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شهرستان کنگان با تاکید بر همکاری شهرداران و دهیاران در شهدایی شدن فضای شهرها و روستاها بیان کرد: انتظار می‌رود همه شهرداران و دهیاران در برگزاری کنگره سرداران وشهیدای شهرستان کنگان همکاری نموده و فرهنگ شهادت، ایثار، مقاومت و حماسه آفرینی را در شهرستان نشر دهند.
وی ادامه داد: نام‌گذاری اماکن، میادین، خیابان‌ها و معابر و نصب تندیس شهدای شاخص در شهرها و روستاها باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.وی خاطرنشان کرد برگزاری نمایشگاه آثار شهدای شهرستان و رونمایی از کتاب خاطرات و مستند والدین شهدا از دیگر برنامه های جانبی یادواره می باشد.

نوروزی گفت: هفته دفاع مقدس، تبیین هشت سال رشادت، مقاومت و ایثار است.

فرماندار شهرستان کنگان با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس دوران افتخار، سربلندی و سرافرازی است، افزود: تقویت روحیه خودباوری و خوداتکایی در سخت‌ترین شرایط کشور از بهترین دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس با برنامه‌ریزی مناسب و به‌خوبی در شهرستان برگزار و به این مناسبت برنامه‌های متنوع با تشکیل کمیته‌های چندگانه در شهرستان انجام شود.

نوروزی گفت: یادواره شهدا باید اهداف والای رزمندگان و شهدای دفاع مقدس را احیاء کند و وصیت و توصیه شهدا باید نقشه راه مسؤولان باشد.

وی عنوان کرد: برنامه‌ریزی جهت برگزاری یادواره شهدا در سطح شهرستان با هماهنگی و هم‌افزایی ستاد برگزاری در سطح  شهرستان باقوت هرچه تمام‌تر دنبال شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*