۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » دیر
  • شناسه : 271672
  • 10 سپتامبر 2019 - 10:40
آماده باش ۱۰ آتش نشان همزمان با عاشورا حسینی در دیر
آماده باش ۱۰ آتش نشان همزمان با عاشورا حسینی در دیر
رییس آتش نشانی دیر:

آماده باش ۱۰ آتش نشان همزمان با عاشورا حسینی در دیر

رییس آتش نشانی بندر دیر از آماده باش ۱۰ آتش نشان همزمان با عاشورا حسینی در سطح شهر خبر داد.

یوسف رنجبر صبح امروز در گفتگو با رخداد جنوب اظهار داشت: در راستای تامین ایمنی و هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم  عاشورای حسینی ایستگاه آتش نشانی بندر دیر در آماده باش کامل بوده و ۱۰ آتش نشان نیز به همراه ۴ دستگاه خودرو آتش نشان  ویک دستگاه موتورسیکلت در نقاط مختلف شهر، ایمنی عزاداران را در این روز بر عهده دارند.

وی گفت:  با توجه به ایجاد ایستگاه‌های صلواتی و همچنین برگزاری مراسمات عزاداری درتکایا، حسینیه‌ها،  گشت های موتورسیکلت اطفائ حریق آتش نشانی برای تامین ایمنی مردم در محل‌های برگزاری مراسمات از صبح امروز تا پایان مراسمات روز  عاشورای حسینی به صورت مستمر گشت زنی انجام می دهند.

رییس آتش نشانی بندر دیر تصریح کرد: بانیان حسینیه ها و هیئات عزاداری کپسول‌های خاموش‌کننده را در دسترس خود قرار دهند تا در صورت بروز حادثه اقدامات اولیه برای اطفای حریق صورت گیرد.

رنجبر افزود:  مردم عزادار مانند همیشه همکاری‌های لازم با نیروهای آتش نشانی را داشته باشند و این  موضوع را مدنظر خود قرار دهند که وقتی خودروی آتش‌نشانی با آژیر روشن در حال حرکت است حتماً در حال اعزام به ماموریت و نجات جان مردم می باشد و راه را برای آن باز نگه دارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  از شهروندان تقاضا داریم با رعایت توصیه های ایمنی، در صورت بروز هر گونه حادثه ضمن حفظ خونسردی و دور شدن از محل حادثه مراتب را سریعاً با تلفن ۱۲۵  ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اطلاع دهند./ انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*