۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » دیر
  • شناسه : 271312
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
هیات مذهبی مراقب نفوذ دشمن باشند / دشمن به دنبال تفرقه افکنی در برگزاری آئین‌های عزاداری می باشد
هیات مذهبی مراقب نفوذ دشمن باشند / دشمن به دنبال تفرقه افکنی در برگزاری آئین‌های عزاداری می باشد

هیات مذهبی مراقب نفوذ دشمن باشند / دشمن به دنبال تفرقه افکنی در برگزاری آئین‌های عزاداری می باشد

فرماندهی انتظامی شهرستان دیر در خصوص نفوذ و تفرقه افکنی دشمنان در هیئت های عزاداری هشدار داد. به گزارش سپاس به نقل از رخداد جنوب  سرهنگ فرهاد آراوند صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما  اظهار داشت: مراسمات عزاداری دهه محرم باید متناسب با وضعیت شهرستان دیر برگزار شود. وی گفت: یکی از مهمترین برنامه ها در […]

فرماندهی انتظامی شهرستان دیر در خصوص نفوذ و تفرقه افکنی دشمنان در هیئت های عزاداری هشدار داد.

به گزارش سپاس به نقل از رخداد جنوب  سرهنگ فرهاد آراوند صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما  اظهار داشت: مراسمات عزاداری دهه محرم باید متناسب با وضعیت شهرستان دیر برگزار شود.

وی گفت: یکی از مهمترین برنامه ها در ایام محرم و صفر باید دوری از مسایل تفرقه انگیز باشد و هیئات های مذهبی سعی کنند که برنامه های این ایام را مردمی کنند.

آراوند افزود: دشمن و شیطان تمام ظرفیت های خود را در این صحنه ها می آورد و هیئات مذهبی باید در این گونه موارد هوشیار باشند.

وی  گفت: دشمنان اسلام در شبکه های مختلف ماهواره ای و مجازی در تلاش هستند تا ما را از این نعمت بزرگ ولایت غافل کنند، اما آنها این آرزو را به گور خواهند برد.

فرماندهی انتظامی شهرستان دیر تصریح کرد:  توزیع غذا در ایام محرم یکی از مواردی می باشد که دشمن از این طریق استفاده می کند و به عنوان صف غذا روی این موضوع کار می‌کند.

آراوند با بیان اینکه ایمنی و امنیت ایستگاه‌های صلواتی  و موکب ها از امور دیگری می باشد که باید مورد توجه مسئولان این موکب ها قرار گیرد، گفت: داربست‌هایی که برای ایستگاه‌های صلواتی و موکب ها نصب می گردد باید ایمنی لازم را داشته باشند و ایجاد سد معبر نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور برادران و خواهران با پوشش نامناسب در مسیر دسته جات عزاداری از دیگر مواردی می باشد که باید مدیریت شود.

/ انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*