یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

توسط مجمع پیروان ولایت استان بوشهر

فراخوان تولیدات چند رسانه ای با موضوعات روز کشور

ستاد مرکزی مجمع پیروان ولایت فقیه استان بوشهر در فراخوانی اقدام به جذب فعالین چند رسانه ای در عرصه فیلمنامه، مستند، فیلم کوتاه، موشن گرافیک و انیمیشن یک تا پنج دقیقه کرده است.

آخرین اخبار
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۸
اشتراک گذاری :
فراخوان تولیدات چند رسانه ای با موضوعات روز کشور به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ ستاد مرکزی مجمع پیروان ولایت فقیه استان بوشهر در فراخوانی اقدام به جذب فعالین چند رسانه ای در عرصه فیلمنامه، مستند، فیلم کوتاه، موشن گرافیک و انیمیشن یک تا پنج دقیقه کرده است.

موضوعاتی که علاقه مندان می توانند به آن بپردازند توجه به اتفاقات روز کشور مانند اهمیت شرکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و …؛ مجلس و نمایندۀ کارآمد، نقد منصفانه و علمی بهمراه اطلاعات دقیق بر عملکرد مجالس قبل، سوء استفاده های مالی و رانت در بدنۀ حکومت، نفوذ و جاسوس پروری دشمنان در مردم و حکومت است.

مهارت ها و سبک زندگی اسلامی مانند: اخلاق و جهاد اکبر،تربیت کودک،اخلاق همسرداری، خانوادۀ مطلوب،حجاب، ارتباط با پدر و مادر،اخلاق اجتماعی، امید به آینده در پناه توکل بر خداوند، کمک به هم نوع ، اخلاق بازار و تجارت، اخلاق سیاسی) و … باشد .

شرکت کننده گان می توانند آثار خود را تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ از طریق شماره تلفن ۰۹۱۳۹۵۳۵۷۸۸ در پیام رسانهای (سروش ،ایتا. ،واتساپ) ارسال نمائید.

به نفرات برگزیده از طرف دفتر مرکزی مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی ایران، به آثار برگزیده هدیه و حمایت در جهت تولید چند رسانه ای تعلق می گیرد.

در ضمن شرکت کننده گان می توانند در یکی از موضوعات مطرح شده و در قالب یکی از حوزه ها تولیدات فاخر ارسال کنند.

روابط عمومی مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر 

 

انتهای پیام//

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !