شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

سرلشکر سلامی در بوشهر؛

رییس جمهور آمریکا آرزو دارد با یک مقام ایرانی مذاکره کند/بوشهر همه رویاهای دشمنان را در خود دفن کرد/ مردم با روحیه جهادی کشور را به قتلگاه دشمنان تبدیل کردند/ لباس پاسداری دژ محکم برای دفاع از اسلام و ملت است

فرمانده کل سپاه در بوشهر گفت: همه آرزو رئیس جمهور آمریکا چند دقیقه مذاکره با یک مقام ایرانی است ولی هیچ کس مذاکره نمی کند. همه میدانند مذاکره بازی در میدان دشمن است و هدف دشمن این است، کسی نباید دشمن را در این هدف حمایت کند.   

آخرین اخبار
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۶
اشتراک گذاری :
سرلشکر سلامی به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در جمع کارکنان رده های مستقر سپاه استان بوشهر حضور داشت.

سرلشکر سلامی با تسلیت به مناسبت ایام محرم، گفت: سرشت و گل وجود سپاه از وجود گل عاشورا ریشه گرفته است، آن زمانی که آب روی آب ریخته شد و دستان جوانمرد تاریخ قطع شد سپاه شکل گرفت.

 

سرلشکر سلامی

سرلشکر سلامی افزود: عاشورا بزرگترین صفحه تاریخ است، عاشورا حادثه ای نیست که در زمان متوقف و کهنه شود، صحبت از واقعه عاشورا این قدر بلند است که از همه جا دیده می شود، درس ها و عبرت های آن حقیقت هایی هستند که همه سعادت ها به آن متکی است.

فرمانده کل سپاه عنوان کرد:  عاشورا به ما می آموزد با هیچ بهانه ای نمی توان از میدان جهاد خارج شد و برای حفظ ارزش های اسلامی راهی جزء جهاد و شهادت وجود ندارد که جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در این مسیر قرار گرفته است.

لباس پاسداری دژ محکم برای دفاع از اسلام و ملت است

وی با بیان اینکه لباس پاسداری دژ محکم برای دفاع از اسلام و ملت است، بیان کرد: اگر جامعه ای لباس جهاد از تن بیرون کند قطعا لباس ذلت به تن آن جامعه خواهند کرد.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: امروز مکلف هستیم به دفاع از اسلام و حرمت مسلمانان و با آزاد نمودن مسلمانان از جاهلیت مدرن به رسالت اصلی خود عمل کنیم.

بوشهر همه رویاهای دشمنان را در خود دفن کرد

فرمانده کل سپاه اذعان کرد: ما امروز بوشهر هستیم، بوشهر سرزمین مبارزه با استعمار است که در گذشته و حال نشان داده است، مردم این دیار دارای اندیشه، فرهنگ و ایمان واقعی و شاهد دفع رویاهای دشمنان اسلام هستند.

سرلشکر سلامی ابرزا کرد: هنوز گورستان انگلیسی ها در شهر بوشهر دیده می شود, دست های شکسته شده آمریکایی ها در این استان بالا رفت که نشان می دهد مردم این دیار رسالت خود در نبرد با دشمنان بزرگ را به خوبی می شناسند.

وی خاطرنشان کرد: همه نظریه ها علیه اسلام شکسته شده است و آنچه امروز به اثبات رسید این است که با تکیه بر اسلام و دین خدا، تحت تاثیر رهبران الهی و ولایت فقیه می توان با دشمنان بزرگ جنگید و به پیروزی رسید، این مدل به یک الگو جهانی تبدیل شده است.

مردم با روحیه جهادی کشور را به قتلگاه دشمنان تبدیل کردند

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما براساس واقعیت ها سخن می گوئیم، افزود: تحریم های اقتصادی نتوانست ملت ما را از  ادامه جهاد باز دارد بلکه باعث شد همه مردم به صحنه نبرد آمده و کشور را به قتلگاه سیاست های دشمن تبدیل کردند و هیچ کدام از شهرها چهره تحریم به خود نگیرد و روز به روز آبادتر شود.

سرلشکر سلامی گفت: این کشور کاملا بر رویاهای دشمن مسلط است، امروز تعامل سیاسی با ایران اسلامی برای تمام دنیا یک نشان افتخار است و برای آمریکایی ها یک آرزو است.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: ایران تنها کشوری است که آمریکا اعتبار از دست رفته خود را تنها و تنها با مذاکره با مقامات او می بیند و این کشور کشوری است که کاملا بر رویاهای دشمن مسلط  است؛ همه آرزو رئیس جمهور آمریکا چند دقیقه مذاکره با یک مقام ایرانی است ولی هیچ کس مذاکره نمی کند. همه میدانند مذاکره بازی در میدان دشمن است و هدف دشمن این است، کسی نباید دشمن را در این هدف حمایت کند.

رییس جمهور آمریکا آرزو دارد با یک مقام ایرانی مذاکره کند

وی با بیان اینکه همه می دانند مذاکره هدف و بازی در میدان دشمن است، عنوان کرد: دشمن در رفع مشکلات ما را یاری نمی کند و فقط از طریق باورها و ایمان به خداوند و جهاد در این راه مشکلات رفع خواهد شد.

فرمانده کل سپاه با بی ارزش تلقی نمودن ۱۲ شرط وزیر خارجه آمریکا در مذاکرات، تاکید کرد: آمریکا در فضای عملیات روانی شاید بتواند تحرکی انجام دهد اما در فضای اصلی و میدان نبرد کاملا کوچک است.

سرلشکر سلامی

سرلشکر سلامی ابراز کرد: امروز منبع و صاحب قدرت جمهوری اسلامی ایران است، چشمه ای است از قدرت نه فقط در بعد سخت ابزارها که به اندازه کافی وجود دارد، بلکه قدرت اصلی ما ایستادگی است که از درون قلب ها می جوشد.

وی با بیان اینکه ما صاحب اصلی قدرت هستیم، افزود: اینکه امروز مشاهده می کنید دشمن در حوزه سیاسی به بن بست رسیده است، نشان از قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: همه بدانند ما تا آخر ایستاده ایم که آخر نیز تسلیم شدن دشمن به اراده ملت شریف ایران است و باید با هم متحد باشیم و پرچم ها را برافراشته و پیش ببریم تاپیروزی به دست آید.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !