۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 271288
  • 05 سپتامبر 2019 - 11:18
حمله فرد ناشناس به یک روحانی در تنگستان ناکام ماند
حمله فرد ناشناس به یک روحانی در تنگستان ناکام ماند
طی اقدامی

حمله فرد ناشناس به یک روحانی در تنگستان ناکام ماند

حجت الاسلام فکوری از روحانیون جوان و انقلابی استان بوشهر در حال سخنرانی پیرامون واقعه عاشورا در شهر دلوار بود توسط جوانی حدود  25 ساله مورد حمله قرار گرفت که صرفا با دخالت مردم حاضر در این مجلس توانست از مرگ حتمی نجات پیدا کند.

به گزارش سپاس؛ منابع محلی و شاهدان عینی در گفتگو با رسانه ها از واقعه ای در شب گذشته خبر دادند که طی آن فردی به قضد جان یکی از روحانیون جوان استان بوشهر ، وارد مجلس امام حسین در شهرستان تنگستان شد.

آنها اعلام کردند که در حالی که حجت الاسلام فکوری از روحانیون جوان و انقلابی استان بوشهر در حال سخنرانی پیرامون واقعه عاشورا در شهر دلوار بود توسط جوانی حدود  ۲۵ ساله مورد حمله قرار گرفت که صرفا با دخالت مردم حاضر در این مجلس توانست از مرگ حتمی نجات پیدا کند.

این فرد در حالی که با افکاری شبیه و نزدیک به قاتل مرحوم حجت الاسلام خرسند امام جمعه فقید کازرون فضای رعب آوری را در این مجلس ایجاد کرده بود با فریاد و عربده اعلام می کرد که مسئول همه بلایای موجود و گناهان ایجاد شده در بین مردم سخنران جلسه است و از طرف خدا مامور شده تا این فرد را از بین ببرد.

از دیگر نکاتی که شاهدان عینی اعلام کردند تهدیدات خونباری بود که وی در هنگامی که توسط عزاداران حسینی مانع از صدمه به جان حجت الاسلام فکوری شده بود نثار امام جمعه و رئیس و اعضاء شورای شهر دلوار کرده است.

هرچند گفته می شود که این فرد که از اهالی شهرستان تنگستان است در ساعات اولیه بامداد امروز توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده اما هنوز مشخص نیست که دلیل این کار وی چه بوده  و در چه شرایط روانی از لحاظ سلامتی قرار داشته است؟

 

انتهای پیام//

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*