۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » خبر فوری
  • شناسه : 270539
  • 24 آگوست 2019 - 8:50
در هفته دولت باید واقیعت ها گفته شود و به دنبال حل و گره‌گشایی از مشکلات باشند
در هفته دولت باید واقیعت ها گفته شود و به دنبال حل و گره‌گشایی از مشکلات باشند

در هفته دولت باید واقیعت ها گفته شود و به دنبال حل و گره‌گشایی از مشکلات باشند

به گزارش سپاس ؛ شهیدان رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی و تجلی راستین از روحیه خدمتگزاری به مردم بودند. رمز ماندگاری خاطره شهیدان رجایی و باهنر به خاطر ایمان و اخلاص در عمل و تلاش برای حل مشکلات مردم از […]

به گزارش سپاس ؛ شهیدان رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی و تجلی راستین از روحیه خدمتگزاری به مردم بودند.

رمز ماندگاری خاطره شهیدان رجایی و باهنر به خاطر ایمان و اخلاص در عمل و تلاش برای حل مشکلات مردم از سوی آنها بوده است .

راه عزت و موفقیت مسئولان در شناخت راه شهیدان است و باید همواره برای تحقق اهداف مقدس آنها وظایف قانونی خود را جهادی و انقلابی انجام دهند.

توجه به مسائل فرهنگی و اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم باید با جدیت توسط مسئولان حل و فصل و رسیدگی شود.

هفته دولت باید نمادی از وحدت مردم و دولت باشد زیرا تحکیم، سرافرازی، پیشرفت و اقتدار کشور و نظام را به دنبال خواهد داشت.

بهتر است واقیعت را بیان کنیم که مردم در هفته دولت به دنبال افتتاح پروژه نیستند و منتظر حل و گره‌گشایی از مشکلات هستند. در این هفته همه مسئولان باید بیایند و توضیح دهند چه اقداماتی انجام دادند و الآن باید چه کار کنیم تا مشکلات به وجود آمده را حل کنیم.

وقتی کسی کارآمد و کاربلد باشد و وارد عرصه‌ای شود و تمام توان را به کار گیرد، قطعاً از زمان استفاده کرده و یک سری اقدامات مؤثر و ضربتی انجام می‌دهد و به‌راحتی می‌شود قضاوت کرد که افراد در همین مدت خدمت چه خدماتی را ارائه داده‌اند.

دشمن هم وقتی علمکرد شهید رجایی و باهنر را دید دست به شهادت آنها زد. بنابراین مسئولان اگر کار خود را بلد باشند و همت خود را به کار گیرند و تیم کارآمدی برای حل مشکلات تشکیل دهند، می‌توانند در حداقل زمان حداکثر بهره‌وری را داشته باشند.

باید توجه داشت که هفته دولت علاوه بر تجلیل از یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر، هفته ارائه گزارش عملکرد مسئولین به مردم و احصاء مشکلات شهرستان و تلاش برای رفع این کاستی ها می باشد.

البته با حفظ هوشیاری و اتحاد دولت و ملت در مقابل دسیسه های آمریکا و ایادی پلید منطقه ای آنها می توانیم مراحل رشد را با تاسی از شهیدان رجایی و باهنر بپیماییم و دستاوردهای انقلاب را صیانت بکنیم.

زهرا صدیق

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*