۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 270502
  • 22 آگوست 2019 - 9:04
کشتی مسافری – باری گراند فری در بندر بوشهر/فعال شدن خط کشتیرانی بوشهر – قطر
کشتی مسافری – باری گراند فری در بندر بوشهر/فعال شدن خط کشتیرانی بوشهر – قطر
همزمان با هفته دولت؛

کشتی مسافری – باری گراند فری در بندر بوشهر/فعال شدن خط کشتیرانی بوشهر – قطر

  ارجمند زاده یادآور شد: با توجه به روند مناسب صادرات ایران به قطر پیش بینی شده حجم صادرات کنونی به کشور یاد شده به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

به گزارش سپاس ؛  اوایل تیرماه امسال بود که کشتی مسافری – باری گراند فری در بندر بوشهر پهلو گیری کرد و هدف آن فعال سازی خط کشتیرانی بین بوشهر و قطر اعلام شد.

به گزارش «خلیج فارس»؛ حالا مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر خبر داده که نخستین سفر کشتی بوشهر-قطر همزمان با هفته دولت انجام می شود.

یاوش ارجمندزاده افزود: کشتی گراند فری به عنوان کشتی پیش بینی شده برای مسیر بوشهر-قطر و بالعکس دوم شهریورماه سفر خود را از بندر بوشهر به مقصد بندر حمد کشور قطر ترک می‌کند.

وی بیان کرد: در قالب این سفر امکان حمل انواع بار در قالب پالت و کانتیتز از جمله کانتینر‌های یخچالی فراهم است و فعالان اقتصادی سراسر کشور می‌توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ادامه داد: با توجه به هزینه زیاد حمل و نقل هوایی پیش بینی شده کشتی گراند فری با تسهیل سازی در زمینه حمل بار افق تازه‌ای را فراروی مراودات تجاری ایران و قطر با محوریت استان بوشهر بگشاید.

ارجمند زاده  یادآور شد: با توجه به روند مناسب صادرات ایران به قطر پیش بینی شده حجم صادرات کنونی به کشور یاد شده به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

وی گفت: در آینده‌ای نزدیک زمینه حمل و نقل مسافر نیز در محور بوشهر-قطر از طریق کشتی گراند فری فراهم می‌شود که این مهم رونق بخش گردشگری استان خواهد بود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهربیان کرد: این کشتی دارای ۱۴۴ متر طول، ۵۰۰ تخت در قالب ۲۵۰ اتاق و هزار و ۳۰۰ صندلی است که در پنج کلاس به جابه جایی مسافر می‌پردازد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*