۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 270496
  • 22 آگوست 2019 - 9:01
بازی شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر به تاخیر افتاد
بازی شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر به تاخیر افتاد
به دلیل آماده نبودن ورزشگاه

بازی شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر به تاخیر افتاد

  با توجه به تاخیر در نصب سرور الکترونیکی گیت‌ها که برای بلیت فروشی اینترنتی لازم است، با درخواست باشگاه و موافقت سازمان لیگ، دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان با یک روز تاخیر، شنبه ۲ شهریور ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار خواهد شد.

به گزارش سپاس ؛ بر اساس برنامه هفته نخست لیگ برتر، قرار بود بازی شاهین شهرداری بوشهر و فولاد مبارکه سپاهان ساعت ۲۰:۱۵ جمعه اول شهریور در ورزشگاه مهدوی بوشهر برگزار شود که حالا اعلام شده بازی یک روز به تعویق افتاده است.

خداکرم ایزدپناه گفت: با توجه به تاخیر در نصب سرور الکترونیکی گیت‌ها که برای بلیت فروشی اینترنتی لازم است، با درخواست باشگاه و موافقت سازمان لیگ، دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و سپاهان اصفهان با یک روز تاخیر، شنبه ۲ شهریور ساعت ۲۰:۱۵ در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر  برگزار خواهد شد.

او در خصوص آخرین اقدامات صورت گرفته در ورزشگاه شهید مهدوی اشاره کرد: با تلاش شبانه روزی مدیریت و عوامل اداره ورزش و جوانان استان و همچنین شرکت توسعه و نگهداری ورزشگاه‌های کشور، شماره گذاری صندلی‌ها، نصب دوربین‌ها مدار بسته، تغییر ساختار رختکن‌ها و نصب گیت‌های ورودی صورت گرفته و فقط دستگاه سرور گیت‌ها در حال ورود به بوشهر است تا با نصب این سرور، بلیت فروشی الکترونیکی نیز انجام شود.

سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر بیان کرد: همه عوامل ورزش و فوتبال و همچنین باشگاه در حال تلاش برای رفع نواقص بوده اند که به یاری خدا مشکلات برطرف شده و امیدواریم با رسیدن سرور‌ها و بلیت فروشی الکترونیکی، روز شنبه میزبان هواداران و فوتبال دوستان عزیز هم استانی باشیم.

گفته می شود بلیط های مسابقه شاهین شهرداری بوشهر در قطعات ۱۰ و ۱۵ هزارتومانی پیش بینی شده که به نظر می رسد این رقم برای بسیاری از فوتبالدوستان گران است و راهکار آن همکاری باشگاه شاهین شهرداری برای ارائه تخفیف به هوادارانش می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*