۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 270170
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱:۴۸
  • نویسنده : محمد غلامیان
  • منبع : ناصرون
شنیده­ ها از مسئولیت جدید مدیر آموزش و پرورش دشتستان
شنیده­ ها از مسئولیت جدید مدیر آموزش و پرورش دشتستان

شنیده­ ها از مسئولیت جدید مدیر آموزش و پرورش دشتستان

شنیده­ ها از انتصاب مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان تا روزهای آینده در اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر می­ دهد.

به گزارش سپاس به نقل از ناصرون، شنیده می­ شود سید حسن لواسانی فرد به عنوان معاون پژوهش و طرح و برنامه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر معرفی و به جای وی فرد جدیدی سکان دار مدیریت آموزش و پرورش در دشتستان می­ شود.

همچنین زمزمه­ هایی مبنی بر جایگزینی محمد حسن آفریدون مسئول حراست مدیریت آموزش و پرورش دشتستان به عنوان سرپرست این اداره به جای لواسانی فرد در روزهای اخیر شنیده شده است که گویا این امر منتفی شده و به تازگی خبرهایی از انتصاب فرد دیگری در این مسئولیت به گوش می­ رسد.

سید حسن لواسانی فرد که مسئول ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در دشتستان پیش از انتخابات دولت یازدهم بود هم زمان با آغاز به کار این دولت، در تاریخ ۳۰ بهمن سال ۱۳۹۲ جایگزین عباسعلی اسدی در مدیریت آموزش و پرورش دشتستان شد.

لواسانی فرد دارای مدرک کارشناسی ارشد تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش است و با وجود این که از اسفند سال گذشته تاکنون دوران ۳۰ سال خدمتش به پایان رسیده است اما به دلیل داشتن سابقه ایثارگری و مدرک کارشناسی ارشد می­ تواند تا ۵ سال دیگر به خدمت خود ادامه دهد.

انتهای پیام/

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*