۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران » ویژه‌ها
  • شناسه : 270075
  • 14 آگوست 2019 - 10:02

عید گران‎قیمت در جمهوری آذربایجان+تصاویر

به گزارش سپاس؛ به نقل از آناج، عید قربان در جمهوری آذربایجان به مدت دو روز و با طمطراق خاصی گرامی داشته می‎شود. از مدت‎ها قبل در رسانه‎های این کشور، وضعیت بازارها و محدودیت‎های فروش و ذبح قربانی منتشر می‎شود و همانند بسیاری از شهرهای ایران،حتی در برخی خیابان‎های باکو، اقدام به فروش و ذبح قربانی […]

به گزارش سپاس؛ به نقل از آناج، عید قربان در جمهوری آذربایجان به مدت دو روز و با طمطراق خاصی گرامی داشته می‎شود.

از مدت‎ها قبل در رسانه‎های این کشور، وضعیت بازارها و محدودیت‎های فروش و ذبح قربانی منتشر می‎شود و همانند بسیاری از شهرهای ایران،حتی در برخی خیابان‎های باکو، اقدام به فروش و ذبح قربانی می‎شود.

 

گزارش‎های مختلف از بازارهای فروش دام زنده در آذربایجان،حکایت از گرانی دام نسبت به سال های گذشته داشت بطوریکه بسیاری از کسانی که هر سال اقدام به خرید و ذبح قربانی می کردند دیگر امسال توانایی شرکت در این عید را نداشتند.برخی رسانه ها هم در جمهوری آذربایجان سعی می کنند تا متمولین این کشور از جمله نمایندگان مجلس را به قربانی کردن گوسفند و تقسیم آن بین فقرا تشویق کنند.

خبرگزاری توران جمهوری آذربایجان نیز عید قربان امسال را به عنوان “عید گران قیمت” نامگذاری کرد که در آن قیمت اغلب مایحتاج مردم افزایش چشمگیر داشته است.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*