۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 269985
  • 13 آگوست 2019 - 7:59

موقعیت خاص استان بوشهر و نیاز مبرم ساخت اورژانس هسته‌ای در بوشهر

موقعیت خاص بوشهر به دلیل وجود یک نیروگاه هسته ای این پیش بینی را منطقی جلوه می دهد که در این شهر برای هر گونه اتفاق غیرمترقبه، اورژانسی هسته ای ایجاد شود.

به گزارش سپاس ؛ موقعیت خاص بوشهر به دلیل وجود یک نیروگاه هسته ای این پیش بینی را منطقی جلوه می دهد که در این شهر برای هر گونه اتفاق غیرمترقبه، اورژانسی هسته ای ایجاد شود.
ساخت اورژانس هسته‌ای و عمومی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر با زیربنای ۸ هزار متر مربع با مشارکت سازمان انرژی اتمی در ۲۹ آبان ماه سال ۱۳۹۵ آغاز شد و اگر چه پیش بینی می شد که در مدت ۱۸ ماه ساخته و در تیرماه سال ۱۳۹۷ به بهره برداری رسد اما به دلیل عدم تحقق بودجه آن مسیر طولانی برای اتمام آن ایجاد شد.
این طرح به جای آذرماه سال ۱۳۹۵ ، عملا از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶، آغاز به کار کرد که تا اکنون دارای پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد است و انتظار می رود که در آینده نزدیک ساختمان اورژانس هسته‌ای و عمومی به اتمام برسد.
آن گونه که دکتر بیژنی معاون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کرد در صورتی که این بیمارستان در بخش سازه ای به اتمام برسد ۵۰ درصد از طرح به پایان رسیده و ۵۰ درصد دیگر آن نیز مربوط به تجهیزات است که زمانی برای آن تعیین نشده است.
انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*