۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » دیر
  • شناسه : 269989
  • 13 آگوست 2019 - 8:37
قدرت ولایت فقیه، دشمن را زمین‌گیر کرده است
قدرت ولایت فقیه، دشمن را زمین‌گیر کرده است

قدرت ولایت فقیه، دشمن را زمین‌گیر کرده است

امام جمعه بندر دیر گفت: آنچه دشمن و ابهت استکبار را زمین‌گیر کرده است،قدرت ولایت فقیه است. حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی   در آیین جشن عید قربان در مسجد المهدی(عج) شهر دیر با بیان اینکه اسلام به معنای تسلیم بودن در مقابل امر خداست، اظهار داشت: حضرت ابراهیم(ع) در زمینه تسلیم محض خدا بودن یک الگو است. […]

امام جمعه بندر دیر گفت: آنچه دشمن و ابهت استکبار را زمین‌گیر کرده است،قدرت ولایت فقیه است.

حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی   در آیین جشن عید قربان در مسجد المهدی(عج) شهر دیر با بیان اینکه اسلام به معنای تسلیم بودن در مقابل امر خداست، اظهار داشت: حضرت ابراهیم(ع) در زمینه تسلیم محض خدا بودن یک الگو است.

امام جمعه بندر دیر افزود:  باید از عید قربان، درس ایثار، فداکاری و تسلیم امر خدا بودن بیاموزیم.

وی با بیان اینکه حضرت ابراهیم(ع) بعد از سربلند بیرون آمدن از آزمایش‌های سخت الهی. به مقام امامت نائل آمد، ادامه داد: اعتقاد ما شیعیان بر این است که حکومت الهی به افرادی که بخشی از عمرشان ظالم و مشرک بوده‌اند، نمی‌رسد.

امام جمعه دیر با بیان اینکه از دیدگاه شیعه مقام امامت یک منصب الهی است و خدا باید امام را انتخاب کند، عنوان کرد: در عصر غیبت امام زمان(ع) ، نایب ایشان بر جامعه رهبری می‌کند.

وی با اشاره به استیصال آمریکا و اسراییل در خلیج فارس، افزود: آنچه دشمن و ابهت استکبار را زمین‌گیر کرده است،قدرت ولایت فقیه است.

حسینی تأکید کرد: اگر بعد از پیامبر اسلام(ص) بر اساس اوامر الهی، مشرکین اجازه می‌دادند علی (ع) بر جامعه حکومت کند، وضع جهان اسلام امروز این گونه نبود.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*