۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » دیر
  • شناسه : 269992
  • 13 آگوست 2019 - 9:27
بیش از ۹۵۰ کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان دیری توزیع شد
بیش از ۹۵۰ کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان دیری توزیع شد

بیش از ۹۵۰ کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان دیری توزیع شد

رییس کمیته امداد دیر :همزمان با عید قربان ۹۵۰ کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان دیری توزیع شد به گزارش  سپاس به نقل از مطاف ۲۴ ،سید علی حسینی  اظهار داشت: در راستای کمک به  نیازمندان شهرستان دیر صبح دیروز  همزمان با عید قربان ۲ نفر شتر و ۵۰ راس گوسفند از خیرین و نیکوکاران دریافت […]

رییس کمیته امداد دیر :همزمان با عید قربان ۹۵۰ کیلوگرم گوشت قرمز بین نیازمندان دیری توزیع شد

به گزارش  سپاس به نقل از مطاف ۲۴ ،سید علی حسینی  اظهار داشت: در راستای کمک به  نیازمندان شهرستان دیر صبح دیروز  همزمان با عید قربان ۲ نفر شتر و ۵۰ راس گوسفند از خیرین و نیکوکاران دریافت و پس از ذبح به میزان بیش از ۹۵۰ کیلوگرم به صورت گوشت قرمز گرم بین مددجویان شهرستان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر توزیع شد.

حسینی گفت: این میزان گوشت قرمز گرم به ارزش ریالی ۹۰ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال از تعدادی از خیرین و نیکوکاران شهروندان شهرستان اهدا و بین ۶۰۰ خانوار تحت پوشش توزیع شد که هر خانوار به میزان یک هزار و ۶۰۰ گرم  گوشت قرمز دریافت نمودند.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دیر تصریح کرد: پایگاه های کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و شرکت های مستقر در سطح شهرستان دیر و عسلویه  نذورات و کمک های مردمی را جمع آوری کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه استقبال نیکوکاران و خیرین از کمک های مرتبط در روز قربان بسیار خوب است و امیدواریم این حرکت در سال های آینده نیز افزایش یابد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*