۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » کنگان
  • شناسه : 270012
  • 13 آگوست 2019 - 10:42

آنچه در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان گذشت + تصویر

فرماندار شهرستان کنگان گفت: در هفته دولت امسال بالغ بر 115 میلیارد تومان پروژه در شهرستان کنگان به بهره‌برداری می‌رسد یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

،فتح‌الله نوروزی در چهارمین نشست شورای اداری شهرستان با تبریک دهه امامت و ولایت، اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی بیش از پیش قدردان تلاش‌ها و مجاهدت‌های پیشگامان عرصه اطلاع‌رسانی و نمایندگان افکار عمومی باشند و با پاسخگویی مستمر در راستای تقویت روشنگری اثرگذار در جامعه حرکت کنند.

فرماندار شهرستان کنگان با اشاره به رشد رسانه‌های شهرستان در سال جاری، افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی پاسخگوی مستمر در راستای تقویت روشنگری اثرگذار در جامعه بکوشند و همچنین روابط عمومی ادارات خود را فعال نمایند.

وی با اعلام اینکه دهه امامت و ولایت فرصت ارزشمندی برای تبیین فسلفه و پیام  و اهمیت روز غدیر است، گفت: عید غدیر با مشارکت‌های مردمی برگزار شود و جشن‌های غدیر مردمی باشند و  فضاهای شهری و روستایی برای برگزاری بهتر این عید آماده شود.

نوروزی  ۲۶ مرداد را روزی تاریخی خواند و ادامه داد: اگر آزادگان را به عنوان سند افتخار و گنیجنه مقدس نظام بدانیم باید برنامه‌ریزی‌های لازم برای تقدیر از آنها داشته باشیم.

وی گفت: در سال رونق تولید در کنار حوزه صنعت تلاش کنیم کارآفرینی و شهرک‌های صنعتی در شهرستان رشد کند.

فرماندار کنگان بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی تسهیل‌گری و ارائه خدمات به مردم را جزو اولویت‌های اصلی خود قرار دهید و به سمن‌ها توجه کنید و مشارکت اجتماعی را در انجام برنامه‌ها و فعالیت‌های خود داشته باشید.

وی از مدیران خواست به نقدها و موارد ابهام‌زا در حوزه کاری خود پاسخ مطلوب بدهند و افزود:  در هفته دولت امسال بالغ بر ۱۱۵ میلیارد تومان پروژه در شهرستان کنگان به بهره‌برداری می‌رسد یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

نوروزی ادامه داد: آمادگی مدیران در راستای هدف‌گذاری‌های انجام شده در هفته دولت اعم از پروژه‌های عمرانی و برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و مشارکت حداکثری در اجرای برنامه‌ها مورد انتظار است.

نوروزی در پایان گفت: پست برق اختر بنا به قول مساعد برق منطقه‌ای در شهریور ماه افتتاح می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*