جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

مدیرکل بوشهری در مرکز کشور مدیرکل می شود/ تصویر

وی که از چهره های جوان و دارای رزومه ای روشن و قابل دفاع در طی پنج سال گذشته بر ساختارهای مختلف مدیریتی در استان بوشهر است به زودی در حالی راهی مرکز کشور می شود که به وی پیشنهاد خیلی مناسبی ارائه شده است.

آخرین اخبار
۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ اخبار غیررسمی حکایت از خروج یکی از مدیران استان بوشهر از چرخه مدیریت و گرفتن پست در مرکز کشور خبر می دهد.

بر اساس این گزارش، عادل دهدشتی که سابقه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دشتستان و فرماندار شهرستان تنگستان در کارنامه دارد و هم اکنون مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر است به زودی استان بوشهر را ترک و در سازمان تامین اجتماعی کشور پستی حساس و کلیدی به دست می گیرد.
وی که از چهره های جوان و دارای رزومه ای روشن و قابل دفاع در طی پنج سال گذشته بر ساختارهای مختلف مدیریتی در استان بوشهر است به زودی در حالی به سازمان تامین اجتماعی می رود که گفته می شود مدیرکل حوزه ریاست سازمان تامین اجتماعی به وی پیشنهاد شده است.
حضور مصطفی سالاری رئیس بوشهری سازمان تامین اجتماعی کشور نوید بخش ارتقاء سطح حضور مدیران بومی استان در گستره ملی است که این نوع انتخاب باید به فال نیک گرفته شود.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !