۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 269969
  • 12 آگوست 2019 - 13:18

حج باید فرهنگی تبلیغی و سیاسی باشد

وشهر- امام جمعه موقت عسلویه گفت:حج باید فرهنگی تبلیغی و سیاسی باشد.

به گزارش خبرگذاری سپاس؛ حجت الاسلام شیخ عباس بحرینی در خطبه های نماز عید قربان در مصلای عسلویه با تبریک عید قربان به عموم مسلمانان گفت: در ایام حج هستیم و عید قربان عید حج وکعبه بنایی عظیم و عتیق است که پیش از حضرت آدم ساخته و توسط حضرت ابراهیم بازسازی شد.

امام جمعه موقت عسلویه افزود:خدا به  حضرت ابراهیم (ع) دستور داد اذان بگوید و وی بر مقام ایستاد و بالاتر از کوهها رفت تا ندای اذان او شرق و غرب عالم را در نوردید و مردمی که ندای او را شنیدند لبیک گفتند وبه سوی کعبه شتافتند وحج انجام دادند.

بحرینی بیان کرد: یکی از مظاهر حج برائت از مشرکین است و این نشان از سیاسی بودن حج است.

امام جمعه موقت عسلویه گفت: حج بدون برائت حج سیاسی نیست حج باید سیاسی باشد ما در حج جمع می شویم که عظمت اسلام را نشان دهیم و دین اسلام را به بشریت معرفی و انسان واقعی را که  در برابر ظلم و ستم سرخم نمی کند معرفی کنیم.

امام جمعه موقت عسلویه افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی حج احیاء شده و فریاد حجاج ما در دل دشمن رعب و وحشت ایجاد کرده و شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند.

وی تصریح کرد: آل سعود نوکر بیگانگان است واز مرگ بر آمریکا وحشت دارد  و ما  که در مکتب امام حسین(ع) و عاشورا تربیت یافته ایم از دشمنان مرگ ترسی نداریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*