۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » دیر
  • شناسه : 269912
  • 12 آگوست 2019 - 10:35
بردستان شهر بدون بانک
بردستان شهر بدون بانک

بردستان شهر بدون بانک

تعطیلی بانک صادرات در شهر بردستان سبب اعتراض و بلاتکلیفی بیش از ۷هزار شهروند بردستانی شده است به گزارش سپاس ، تعطیلی بانک صادرات در شهر بردستان با بیش از  چندین سال سابقه فعالیت سبب اعتراض و بلاتکلیفی بیش از ۷هزار شهروند بردستانی شده است که ناچار باید با طی مسافتی به شهرستان مراجعه کنند. […]

تعطیلی بانک صادرات در شهر بردستان سبب اعتراض و بلاتکلیفی بیش از ۷هزار شهروند بردستانی شده است

به گزارش سپاس ، تعطیلی بانک صادرات در شهر بردستان با بیش از  چندین سال سابقه فعالیت سبب اعتراض و بلاتکلیفی بیش از ۷هزار شهروند بردستانی شده است که ناچار باید با طی مسافتی به شهرستان مراجعه کنند.

بانک صادرات شهر بردستان سالیان سال است که در این شهر تأسیس و به جمعیتی بالغ بر بیش از ۷ هزار نفر خدمات ارائه می‌کرد که با تعطیلی این بانک شهروندان باید به شهرستان مراجعه کنند  تا به امور بانکی خویش بپردازند که این امر سبب گلایه‌مندی بسیاری از شهروندان این شهر شده است.

صالحی یکی از شهروندان شهر بردستان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:  با تعطیل شدن شعبه بانک صادرات شهر بردستان شهروندان باید به سمت شهرستان بروند تا کارهای بانکی خود را انجام دهندکه به یک معضل بزرگی تبدیل شده است.

دوراهکی شهروند دیگری در این باره گفت: نبود بانک، یک معضل بسیار جدی برای مردم این شهر شده است و از مسئولان می خواهیم با توجه به وضعیت معیشتی مردم این شهر شعبه بانک صادرات در این شهر دوباره راه‌اندازی شود.

وی افزود: هر چند یک عابر بانک درسطح شهر هست اما جواب گوی مرد شهر نیست و بیشتر وقت ها خراب ویانیاز به سرویس دارد

به گزارش خبرنگارما مدتی پیش خانم الماسی با مدیر عامل بانک صادرات در استان در این مورد جلسهای داشت ولی هیچ نتیجه ای نداشته است

/ انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*