۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » دیر
  • شناسه : 269666
  • 11 آگوست 2019 - 8:49
خبرنگاران پل ارتباطی میان مردم و مسئولان هستند
خبرنگاران پل ارتباطی میان مردم و مسئولان هستند

خبرنگاران پل ارتباطی میان مردم و مسئولان هستند

رییس فرهنگ و ارشاد دیر: خبرنگاران علاوه بر تخصص و تجربه‌ای که دارا می باشند باید تلاش کنند که در حرفه خود موفق شوند و به خوبی عمل کنند به گزارش مطاف ۲۴ ، غلامرضا ناطقی پور عصر دیروز در نشست با خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران علاوه بر تخصص و تجربه‌ای […]

رییس فرهنگ و ارشاد دیر: خبرنگاران علاوه بر تخصص و تجربه‌ای که دارا می باشند باید تلاش کنند که در حرفه خود موفق شوند و به خوبی عمل کنند

به گزارش مطاف ۲۴ ، غلامرضا ناطقی پور عصر دیروز در نشست با خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران علاوه بر تخصص و تجربه‌ای که دارا می باشند باید تلاش کنند که در حرفه خود موفق شوند و به خوبی عمل کنند.

 

وی گفت: شغل خبرنگاری روایتگری مشکلات مردم یک جامعه می باشد.

ناطقی پور افزود: اگر خبرنگاران از مردم نباشند و راوی زندگی و مشکلات مردم نبوده و به‌دنبال راه حل آنان نباشند، خبرنگار نیستند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر تصریح کرد: خبرنگاران بیش از دیگر مسئولان در جایگاه سختی قرار دارند و وجدان بیدار یک جامعه می باشد و  انتظارات مردم را می بیند و گزارش می کند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران برای کمک به مردم و توسعه شهرستان تلاش کنند گفت: خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم ومسئولان هستند.

ناطقی در پایان خاطرنشان کرد: خبرنگاران باید جایگاه خود را رعایت کنند چراکه آنان امین مردم و دولت هستند.

/ انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*