۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » دیر
  • شناسه : 269771
  • 11 آگوست 2019 - 13:36
خبرنگاران سفیران و جلوداران اطلاع رسانی در حوزه های مختلف جامعه هستند
خبرنگاران سفیران و جلوداران اطلاع رسانی در حوزه های مختلف جامعه هستند

خبرنگاران سفیران و جلوداران اطلاع رسانی در حوزه های مختلف جامعه هستند

 فرماندار شهرستان دیّر  ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران سفیران و جلوداران اطلاع رسانی در حوزه های مختلف جامعه هستند. به گزارش سپاس  به نقل از مطاف ۲۴ ،علی حسنی، فرماندار شهرستان دیّر در جلسه قدردانی از خبرنگاران  ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار فقید «عبدالله قانون» اظهار داشت: خبرنگاران […]

 فرماندار شهرستان دیّر  ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران سفیران و جلوداران اطلاع رسانی در حوزه های مختلف جامعه هستند.

به گزارش سپاس  به نقل از مطاف ۲۴ ،علی حسنی، فرماندار شهرستان دیّر در جلسه قدردانی از خبرنگاران  ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار فقید «عبدالله قانون» اظهار داشت: خبرنگاران سفیران و جلوداران اطلاع رسانی در حوزه های مختلف جامعه هستند.
وی گفت: هر خبرنگاری بایستی به یک سری علوم و دانش مجهز گردد که در کنار تجربه می تواند بسیار موثر و مفید باشد.  
ایشان در ادامه با اشاره به تاثیرات روانی اخبار در جامعه بیان داشت: اخبار همانطور که می تواند باعث آرامش و امیدآفرینی در جامعه شود، در نقطه مقابل نیز می تواند نقش متضادی یابد که نشان از اهمیت کار خبرنگاران دارد.

وی گفت :اگر اعتماد مردم نسبت به خبرنگار از بین برود دیگر چیزی برای خبرنگار باقی نمی ماند
علی حسنی افزود: خبرنگاران منفعت عمومی جامعه را در اظهارنظرات خود لحاظ نمایند و از نگاه های حاشیه ای و سلیقه ای به اخبار پرهیز کنند که اگر اعتماد مردم نسبت به خبرنگار از بین برود دیگر چیزی برای خبرنگار باقی نمی ماند. اعتماد مردمی هم زمانی است که اخبار خبرنگاران بتواند از صحت، دقت و اعتبار کافی برخوردار باشد.
مسعود تنگستانی، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری نیز ضمن قدردانی از بخشداران بخاطر جلسه تقدیری که از خبرنگاران بخش های خود داشته اند گفت: خبرنگاران حلقه واسط مردم و مسئولین هستند چرا که هم مطالبه گری دارند و هم خدمات دولت را منعکس می کنند.

انتهای پیام /

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*