۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 269713
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
امروز گردشگری به عنوان یک ظرفیت بلامنازع در اشتغال زایی و در آمدزایی می باشد
امروز گردشگری به عنوان یک ظرفیت بلامنازع در اشتغال زایی و در آمدزایی می باشد
رئیس شورای اسلامی تنگستان:

امروز گردشگری به عنوان یک ظرفیت بلامنازع در اشتغال زایی و در آمدزایی می باشد

رئیس شورای اسلامی تنگستان گفت: امروز گردشگری به عنوان یک ظرفیت بلامنازع در اشتغال زایی و در آمدزایی، به شمار می آید که شهرستان تنگستان از این ظرفیت و موهبت خدادادی برخوردار است و لازم است همگان بویژه اصحاب رسانه در این زمینه گام اساسی بردارند. 

به گزارش سپاس، امین‌ماندگار رئیس شورای اسلامی شهرستان تنگستان در نشست صمیمانه با فعالان رسانه ای شهرستان تنگستان در اقامت گاه بوم گردی پیسو در بندر رستمی از توابع بخش دلوار برگزار شد به ماهیت و کارکرد شوراهای اسلامی شهرستان اشاره کرد و گفت: شورای اسلامی شهرستان تنگستان متشکل از ۵ نفر است که نمایندگان شوراهای اسلامی شهرهای اهرم – دلوار و آباد و نمایندگان شوراهای بخش دلوار و مرکزی، شورای شهرستان را تشکیل می دهند.

ماندگار اظهار کرد : شورای اسلامی شهرستان به عنوان یک شورای فرادستی، کارکردی به مثل شوراهای اسلامی شهرها، اما در محدوده شهرستانی دارند و به نوعی ناظر بر عملکرد و نیز اختلافات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز هستند.
رئیس شورای اسلامی شهرستان تنگستان خاطر نشان کرد: انتظار ما از مسئولان دستگاه های اجرایی استان و شهرستان این است که در خصوص مطالبه گری و اظهارنظر های اعضای شوراهای اسلامی روستا ، شهر و شهرستان جبهه گیری نکنند و آن را به عنوان یک تسویه حساب شخصی تلقی ننمایند ، چرا که اعضای شوراها نماینده و زبان گویای مردم هستند.
ماندگار افزود: اعضای شوراها نیز نمایندگی مردم را مستمسک و بهانه ای برای دستیابی به اهداف و منافع شخصی خود قرار ندهند و بدون ادله و مدرک ، مسوول و یا نهادی را مورد تهمت و افترا قرار ندهند .
امین ماندگار همچنین به برخی از عمده ترین طرح ها و پروژه های در دست اجرا در سطح شهرستان اشاره کرد و سد خاییز – آب شیرین کن روستاهای بخش دلوار – بزرگراه اهرم به برازجان، اتوبان بوشهر – دلوار به دیر – نوسازی مدارس تخریبی – نوسازی شبکه های آب رسانی – توسعه مبلمان شهری را از جمله مهم ترین این پروژه ها برشمرد.
رئیس شورای اسلامی تنگستان در بخش دیگری از سخنان خود به ظرفیت فوق العاده شهرستان در حوزه گردشگری اشاره کرد و بیان کرد: امروز گردشگری به عنوان یک ظرفیت بلامنازع در اشتغال زایی و در آمدزایی، به شمار می آید که شهرستان تنگستان از این ظرفیت و موهبت خدادادی برخوردار است و لازم است همگان بویژه اصحاب رسانه در این زمینه گام اساسی بردارند.
وی تعلل و بی توجهی مسوولان و حتی اقشار مختلف جامعه نسبت به این موضوع را سبب هدر رفت و تباه شدن ظرفیت بی بدیل گردشگری دانست و نسبت به بلاتکلیفی وضعیت نمایندگی میراث فرهنگی در شهرستان و مدیریت آن نیز انتقاد کرد و ابراز امیدواری نمود که این مساله با درایت فرماندار محترم شهرستان منتج به نتیجه شود.
رئیس شورای اسلامی شهرستان تنگستان نقش رسانه ها در توسعه شهرستان به ویژه پتانسیل گردشگری و معرفی جاذبه ها و اماکن سیاحتی و تاریخی را بسیار مهم ارزیابی کرد و خواستار تشکیل کمیته مشورتی پیشبرد و توسعه ظرفیت های گردشگری شهرستان تنگستان توسط شورای رسانه این شهرستان شد.
انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*