۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » کنگان
  • شناسه : 269584
  • 10 آگوست 2019 - 11:03

نیروهای اخراجی منطقه ویژه پارس دعوت به کار می‌شوند/ به زودی مناقصه اسکله کنگان برگزار می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های جم، کنگان، عسلویه و دیر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه اشتغال در میز تک تک مدیران عامل پیگیری کردم. از معیارهای معدل و سن، بحث اشتغال را از ۱۰ درصد به ۶۰ درصد رسانده‌ایم.

سکینه الماسی در جمع خبرنگاران در کنگان اظهار داشت: پیشکسوتان عرصه رسانه به عنوان الگوهای نیکو همیشه در یادها می‌مانند، اگر خبرنگاران الفبای مطالبه گری را فریاد میزنند ثمره پیشکسوتان رسانه است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان کنگان، بیان کرد: نام شهرستان کنگان  به عنوان دیار مهربانی ها در تمام ایران می‌درخشد، شهرستان کنگان به عنوان قطب درمان و اقتصاد جنوب است.

نماینده مردم شهرستان‌های جم، کنگان، عسلویه و دیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما و خبرنگاران دل در گرو توسعه گذاشتیم، روحیه مطالبه گری قابل تقدیر و تحسین است.

وی افزود: من به تنهایی کاری نمی‌توانم کنم، من برآیند صدای شما خبرنگاران هستم، مسائل و مشکلات کنگان، از دهه ۶۰ تا به حال میزبان صنعت هستیم، من وارث اشتغال شده ام.

الماسی ادامه داد: چرا تا به حال تدبیری نیاندیشیدند، فاز ها با ۱۰ هزار نفر به بهره برداری رسیدند چارت سازمانی آن به ۸۰۰ نفر رسیده است.

وی اضافه کرد: با توجه به آمار و اطلاعات کسب بودجه امکان پذیر است. بومی برای من نماینده فرق نمی‌کند کنگان، دیر، جم و عسلویه باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های جم، کنگان، عسلویه و دیر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در حوزه اشتغال در میز تک تک مدیران عامل پیگیری کردم. از معیارهای معدل و سن، بحث اشتغال را از ۱۰ درصد به ۶۰ درصد رسانده‌ایم.

وی ادامه داد: پیش نویس ابلاغ اعتبار اسکله کنگان روی کارتابل نوبخت است. به زودی مناقصه اسکله کنگان برگزار می‌شود.

الماسی با اشاره به اینکه خبرنگاران نیز همچون ما دل در گرو توسعه  دارند و روحیه مطالبه‌گری آنها قابل تقدیر است، بیان کرد: من برآیند صدای شما خبرنگاران هستم،کنگان از دهه ۶۰ تا به حال میزبان صنعت بوده است و مسائل و مشکلاتی داشته است و من وارث اشتغال شده‌ام اما به تنهایی  نمی‌توانم کاری انجام دهم و نیازمند همراهی شما هستم.

وی افزود: فازهای پارس جنوبی با ۱۰ هزار نفر به بهره‌برداری رسیدند اما الان چارت سازمانی آن به زیر هزار نفر رسیده است،چرا تا به حال تدبیری نیاندیشیدند.

الماسی با بیان اینکه در حوزه اشتغال از تک تک  مدیران عامل پیگیری کردم، تأکید کرد: از معیارهای معدل و سن، بحث اشتغال را از پنج درصد به ۶۰ درصد رسانده‌ایم.

وی بابیان اینکه مناقصه اسکله کنگان به‌زودی برگزار می‌شود، ادامه داد: پیش نویس ابلاغ اعتبار اسکله کنگان روی کارتابل آقای نوبخت است.

وی درباره آخرین وضعیت ۱۷۰ نیروی بلاتکلیف پارس جنوبی، عنوان کرد: سازمان منطقه ویژه ظرفیت پذیرش و جذب این همه نیرو را ندارد و قرار است از طریق سازمان‌های تابعه و پایانه‌های نفتی  مجوزی گرفته شود که تعدادی از این افراد در خود منطقه ویژه بکار گرفته شوند و  تعدادی نیز در خارگ ، شیرینو و شرکت‌های تابعه مشغول به کار شوند.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه هیأت رئیسه شرکت ملی نفت در رابطه با مشکلات چندین ماهه کارکنان بومی اخراجی منطقه ویژه و تاخیر چندماهه در به کارگیری مجدد این نیروها صحبت شد.

وی بر همین اساس اضافه کرد: نهایتاً پس از بحث و تبادل نظر، توانستیم با ارائه راهکارهای مناسب، نگاه مثبت مدیرعامل شرکت ملی نفت و همکاری های موسوی مدیرعامل منطقه ویژه جذب مجدد این نیروها را به تصویب برسانیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*