چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

با انتخاب نوشت افزار ایرانی از رونق تولید داخل حمایت کنیم

نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم برای انتخاب اقلام نوشت افزار کودکان خود از کالا های ایرانی جهت رونق تولیدات داخلی حمایت کنند.

آخرین اخبار
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ سکینه الماسی نماینده مردم جنوب استان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سپاس با اشاره به حمایت از نوشت افزار ایرانی، اظهار داشت: با فرا رسیدن ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید یکی از کالاهای فرهنگی که مردم در این ماه برای فرزندان خود با آن سر و کار دارند، اقلام لوازم التحریر است.

وی افزود: مردم برای انتخاب اقلام نوشت افزار کودکان خود از کالا های ایرانی جهت رونق تولیدات داخلی حمایت کنند.

الماسی گفت: تولیدکنندگان لوازم التحریر داخلی پا به پای تولیدکنندگان خارجی حرکت می کنند و توانستند بازار نوشت افزار را به دست بیاورند.

نماینده مردم شریف کنگان دیر، جم، عسلیویه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قدرت خرید مردم بسیار پایین آمده و خانواده هایی که چند فرزند دارند شاید نتوانند لوازم التحر یرایرانی و با کیفیت برای فرزندان خود تهیه کنند و لازم است تولید کنندگان به قیمت هایی که به بازار ارائه می کنند توجه بیشتری داشته باشند.

وی افزود: لوازم و تحریر خارجی با رنگ و لعاب شخصیت های غربی مانند سیندرلا،انگری برد، باب اسفنجی و … اشباع شده است که این شخصیت هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی و اسلامی ندارد و ذهن و روح کودکان این مرزبوم را تسخیر کرده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای حمایت از تولیدات ملی باید واردات به صورت کنترل شده باشد تا تولیدکننده داخلی در شرایط مساعدتری بتواند با رقبای خارجی رقابت کند.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !