۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی » خبر فوری
  • شناسه : 269400
  • 07 آگوست 2019 - 15:04
  • نویسنده : مبین شجاعی مقدم
  • منبع : سپاس
به خط خبری دانش بنیان نیاز داریم/ خبرنگار شاه راه اخبار است
به خط خبری دانش بنیان نیاز داریم/ خبرنگار شاه راه اخبار است
در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار؛

به خط خبری دانش بنیان نیاز داریم/ خبرنگار شاه راه اخبار است

به گزارش سپاس؛ پیش از ظهر امروز مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با همت سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان، فرمانده سپاه استان و جمعی از خبرنگاران بسیجی استان بوشهر در سالن ۲۲بهمن برگزار شد. به خط خبری دانش بنیان نیاز داریم آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده مقام معظم […]

به گزارش سپاس؛ پیش از ظهر امروز مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با همت سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با حضور نماینده مقام معظم رهبری در استان، فرمانده سپاه استان و جمعی از خبرنگاران بسیجی استان بوشهر در سالن ۲۲بهمن برگزار شد.

به خط خبری دانش بنیان نیاز داریم

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر گفت: در متون فاخر آمده است انسان ها طوری عمل می کنند که به آن می اندیشند و اندیشمندان چنین تفکری دارند که انسان موجودی است که خوب می اندیشد.

امام جمعه بوشهر اظهار کرد: خبر در ساختار ذهن انسان نقش اثرگذاری دارد که در عرصه کشف جزئیات و تکمیل کلیات کلید اساسی حرکت های خبر است و خبر فوق العاده در ساختار فکری بشر نقش دارد.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: امروز دو جبهه قوی در جهان ایجاد شده است که مدیریت ادراکی ذهن انسان فعل شود، یکی جبهه انسانی است که ورود به حوزه خبر و اطلاع رسانی دارد و دوم جبهه استکبار خبری است.

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر بیان کرد: انقلاب اسلامی تحول عظیم در جبهه خبری ایجاد کرده است که توانست جبهه مقاومت خبری تشکیل دهد ، ما امروز با جبهه سنگین تهاجم خبری مواجهه هستیم و جهان در آستانه تحول عظیم است.

وی با بیان اینکه شغل خبرنگار مقدس است، تصریح کرد: به یک خط مقاومت دانش بنیان خبری با نگاه جهانی در افق بین المللی نیاز دارم  و چاره ای جزء حرکت دانایی محور با نگاه جهادی نداریم.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه باید جبهه مقاومت رسانه جهانی تشکیل شود، خاطرنشان کرد: خبرنگاران در انعکاس اخبار تقوا، اخلاق و بصیرت داشته باشند که مقام معظم رهبری نسبت به رعایت این سه موضوع تاکید فراوان دارند.

خبرنگار شاه راه اخبار است

علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در ادامه این همایش، گفت: یک خبرنگار می تواند تحولات جامعه را از زاویه های مختلفی مورد برسی و تحلیل قرر دهد که این فعالیت ها با استفاده از شیوه های مختلف به یک قدرت تبدیل شده است.

فرمانده سپاه استان افزود: امروز خبرنگار به عنوان شاهراه اخبار، معانی مختلفی در زندگی مردم به وجود آورده است که منشاء قدرت های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی است، خبرنگار با حماسه هایی که خلق می کند به یک موجود جهانی تبدیل شده است و همه دنیا توجه به افکار خبرنگار دارند.

رزمجو بیان کرد: خبرنگاران شخصیت هایی جریان ساز هستند که در جامعه امروز بسیاری از جریانات در حوزه های مختلف توسط آنها رقم می خورد.

 

انتهای پیام//

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*