جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

طی بیانیه ای؛

درخواست بازدارندگی قوه قضائیه توسط مجمع پیروان ولایت استان بوشهر مطرح شد

جناب آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران؛ نگرانی،دغدغه وعصبانیت مردم را دیگر نمیشود با تنبیه ومجازات خلافکاران جبران نمود؛ مردم به دنبال بازدارندگی هستند.

آخرین اخبار
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ با توجه به بیانات رئیس قوه قضائیه در خصوص بازدارندگی در مجموعه های قضایی مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر طی بیانیه ای درخواست عملیاتی شدن این طرح کردند و این موضوع به صورت گسترده در فضای اجتماعی استان بوشهر در حال انتشار است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(بیانه ی شماره ۳۸ سی وهشت) مجمع پیروان ولایت فقیه ونظام جمهوری اسلامی استان بوشهر،

موضوع :درخواست ایجاد بازدارندگی

حضرت آیت الله رئیسی؛ ریاست محترم قوه قضاییه؛

سلام علیکم،

با احترام ، به استحضار حضرتعالی می رساند

باکمال تأسف هر ازچند گاهی ؛خبرهای ناراحت کننده ای از برخورد نامناسب، رفتارهای ناشایست، تخریب های شخصیتی،برخوردهای فیزیکی ،حمله های وحشیانه و سو قصد جانی و…. به آمران به معروف و ناهیان از منکر مشاهده و شنیده می‌شود و با وجود قوانین متقن ومحکم بازهم شاهد تکرار چنین برخوردهای غیر اخلاقی ویا حوادثی تلخ می باشیم.

جناب آقای رئیسی; بارها مشاهده وشنیده میشود که، افراد و یا تشکلهایی که در راستای پیاده نمودن فریضه الهی امر به معروف ونهی از منکر، و بعضا در زمینه امربه معروف (مردم به دولت) دلسوزانه در تلاش وفعالیت میباشند، مورد بی مهری بعضی از مسئولین و رفتارهای تند و….قرار گرفته اند.

ومصیبت بارتر اینکه درهمین راستا به کرات شاهد تعرض ارازل و اوباش به کسوت مقدس روحانیت هستیم که این موضوع سبب نهایت اندوه و تألم ملت شریف و ولایتمدار ایران اسلامی گردیده است و اگر با این افراد برخورد جدی و به موقع صورت نگیرد قطعا ادامه دار خواهد بود، که آخرین آن ؛حمله فیزیکی و ناجوانمردانه تعدادی از اشرار به یک طلبه مظلوم در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۷در استان البرزمیباشد.

جناب آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران؛ نگرانی،دغدغه وعصبانیت مردم را دیگر نمیشود با تنبیه ومجازات خلافکاران جبران نمود؛ مردم به دنبال بازدارندگی هستند.

لذا با شناختی که از روحیه انقلابی و ولایی،حضرتعالی سراغ داریم، انتظار میرود در اسرع وقت دستورات لازم جهت برخورد شدید با ارازل اوباش وحمایت وهمکاری بیشتر مسئولین ومجموعه ذیل ربط حضرتعالی با آمران به معروف وناهیان از منکر را مبذول فرمائید.

در اینجا بر خودمان واجب میدانیم تا از زحمات و تلاشهای بی وقفه وشبانه روزی حضرتعالی،که در پاکسازی وسلامت دستگاه قضا، برخورد جدی با مفسدین اقتصادی و ارازل و اوباش و در برقراری نظم وامنیت کشور صورت گرفته است تشکر وقدردانی می گردد.

لازم به ذکر میباشد که شما مردم ولایتمدار استان بوشهر نیز میتوانید با ما همراه باشید و برای دادخواهی و رساندن این پیام به رئیس دلسوخته و ولایتمدار قوه قضائیه، از طریق پیام رسانهای داخلی این بیانیه را اطلاع رسانی نمائید.

انتهای پیام//

منبع خبر : سپاس


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !