۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 268310
  • 21 جولای 2019 - 9:54
خلیج فارس گورستان ذلت و خواری آمریکا و انگلیس خواهد شد
خلیج فارس گورستان ذلت و خواری آمریکا و انگلیس خواهد شد
امام جمعه دلوار:

خلیج فارس گورستان ذلت و خواری آمریکا و انگلیس خواهد شد

 امام جمعه دلوار گفت: با عملکرد به موقع و بجا مسیر اقتدار و عزت سپاه در صحنه‌های مختلف منطقه‌ای و جهانی ادامه خواهد داشت.

به گزارش سپاس؛ حجت‌الاسلام علی زاهد دوست  امام جمعه دلوار در دیدار با کارکنان گردان امام حسین (ع) دلوار اظهار داشت: انقلاب اسلامی، امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری و سپاه عزیز نعمات الهی است که خداوند متعال به کشور ما ارزانی داشته و ما باید نسبت به آنها حساس باشیم.

زاهد دوست با تاکید بر اینکه سپاه در عرصه‌های مختلف باعث اقتدار و عزت نظام شده، ادامه داد: با عملکرد به موقع و بجا مسیر اقتدار و عزت سپاه در صحنه‌های مختلف منطقه‌ای و جهانی ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه دشمنان می‌دانند قدرت برتر در منطقه و خلیج فارس در دستان سپاه و نیروهای نظامی ایران اسلامی است، یادآور شد: حرکت سپاه در سرنگونی پهپاد آمریکایی و توقیف نفتکش انگلیسی برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی بوده و مایه مباهات همگان شد.

امام جمعه با وجود شکست‌هایی که سپاه به دشمنان داده منطقه و   گورستان ذلت و خواری آمریکا و انگلیس خواهد شد، افزود: وجود یگان‌های نمونه نیروهای مسلح در لباس مقدس ارتش و سپاه و آمادگی رزمی و دفاعی آنها همیشه دشمنان را به هراس انداخته است.

زاهد دوست توکل به خدا را تنها راه نجات و عزت، استقلال دانست و اظهار داشت: توقیف نفتکش انگلیسی در آب‌های خلیج فارس قدرت و هیمنه پوشالی قدرت استکبار جهانی را به ذلت کشاند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه شهید احمدی جوان ظرفیت عظیمی است که باید وِیژه به آن پرداخته شود، تصریح کرد: می‌توان حداقل دو یا سه دهه کار فرهنگی با اسم و نام این شهید انجام داد و از این طریق جامعه را بیمه کرد.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*