۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 268259
  • 20 جولای 2019 - 14:07

کوهنوردان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر قله حوض دال کوه دنا را فتح کردند

به گزارش سپاس؛ کوهنوردان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر  قله ۴۳۲۰ متری حوض دال کوه دنا را فتح کردند.  مسئول امور ورزش این شرکت در ارتباط با صعود ورزشی کوهنوردان شرکت برق بوشهر به قله حوض دال اظهار داشت: مجتبی تجلی زاده، محمد خسروی، وحید حسینی با سرپرستی عبدالکریم دهدشتی، مسئولیت فنی  فرزاد ثنایی […]

به گزارش سپاس؛ کوهنوردان شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر  قله ۴۳۲۰ متری حوض دال کوه دنا را فتح کردند.

 مسئول امور ورزش این شرکت در ارتباط با صعود ورزشی کوهنوردان شرکت برق بوشهر به قله حوض دال اظهار داشت: مجتبی تجلی زاده، محمد خسروی، وحید حسینی با سرپرستی عبدالکریم دهدشتی، مسئولیت فنی  فرزاد ثنایی و همراهی اسماعیل خویش دوست موفق به فتح این قله شدند.
امین معینی افزود: این شرکت در کنار ماموریت های اصلی با هدف تامین سلامت و نشاط کارکنان فعالیت های ورزشی خود را در رشته های مختلفی همچون فوتسال، والیبال و کوهنوردی دنبال می کند.
وی یادآور شد: در راستای فعالیت ورزشی در سال ۹۶ نیز شماری از کارکنان شرکت توزیع نیروی برق سراسر کشور به میزبانی شرکت توزیع بوشهر صعودی ورزشی به کوه نمک داشتند.
معینی افزود: این شرکت در ماه مبارک رمضان نیز مسابقات  فوتسال را با هدف بزرگداشت این ماه برگزار کرد که با استقبال خوبی از سوی کارکنان شرکت همراه شد.
وی عنوان کرد: تا پایان سال  نیز ویژه برنامه های ورزشی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر براساس برنامه تقویمی تدوین شده یکی پس از دیگر برگزار می شود.
معینی  بیان کرد: شرکت توزیع نیروی برق تاکنون با حضور در تورنمنت های مختلف بین دستگاهی ورزشی موفق به کسب عنوان های ارزشمندی شده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*