۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 268263
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
معرفی رئیسعلی به عنوان یک الگو
معرفی رئیسعلی به عنوان یک الگو

معرفی رئیسعلی به عنوان یک الگو

به گزارش سپاس ؛حجت الاسلام ولمسلمین علی زاهددوست امام جمعه دلوار با اشاره به در پیش بودن ۱۲ شهریور سالروز شهادت سردار شهید رئیسعلی دلواری و روز ملی مبارزه با استعمار گفت: برگزاری باشکوه بزرگداشت سردار مؤمن و شجاعی همچون رئیس‌علی دلواری خدمت به مکتب اسلام است و معرفی رئیسعلی به عنوان یک الگو به […]

به گزارش سپاس ؛حجت الاسلام ولمسلمین علی زاهددوست امام جمعه دلوار با اشاره به در پیش بودن ۱۲ شهریور سالروز شهادت سردار شهید رئیسعلی دلواری و روز ملی مبارزه با استعمار گفت: برگزاری باشکوه بزرگداشت سردار مؤمن و شجاعی همچون رئیس‌علی دلواری خدمت به مکتب اسلام است و معرفی رئیسعلی به عنوان یک الگو به جهان اسلام لازم‌تر از گذشته است.

وی افزود: متأسفانه این سردار شجاع آن طور که شایسته شأن و مقامش باشد شناخته و معرفی نشده و در شناساندن او به جامعه و بویژه نسل جوان باید همت بیشتری صورت گیرد.

امام جمعه دلوار تاکید کرد: در برگزاری کنگره شهید رئیسعلی دلواری تمام دستگاه‌های دولتی و مردمی باید مشارکت و همکاری کنند، چرا که رئیسعلی متعلق به همه مردم است.

حجت الاسلام زاهددوست با بیان اینکه شخصیت رئیسعلی باید برای نسل امروز به خوبی و آنچه شایسته است معرفی شود افزود: رئیسعلی بعنوان سردار بزرگ جنوب امروز و در تاریخ تشییع و اسلام همچون نگینی می‌درخشد و راهش الگویی برای همه انسان‌های ظلم ستیز و آزادی‌خواه است.

وی افزود: رئیسعلی مردی برآمده از بطن مردم مؤمن و متدین دلوار بود که توانست با مجاهدت و ایثار مخلصانه خود در دفاع از اسلام و مظلومان نام و یاد و خود را در این مرز و بوم به یادگار بگذارد.

امام جمعه دلوار در پایان از نویسندگان و محققان کشور و استان خواست آثار ارزشمندی درباره نهضت جنوب و قیام رئیسعلی دلواری بنویسند و در معرفی این بزرگمرد خطه جنوب سهمی داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*