۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 268230
  • ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۴۶
در اولین نشست مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان؛

مسئولین مجامع شهرستانهای دشتی و تنگستان، دشتستان و شهر چغادک منصوب شدند+تصویر

در اولین نشست مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان که با حضور بنیانگذار این مجمع برگزار شد طی احکامی جداگانه مسئولین مجامع پیروان در شهرستان دشتی و تنگستان، دشتستان و شهر چغادک مشخص شد.

به گزارش سپاس؛ اولین نشست مجمع پیروان ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی استان بوشهر با حضورغلامرضا جعفری بنیانگذار این مجمع، حجت الاسلام نیافر دبیر مجمع جهادی روحانیون ولایی و انقلابی، حجت الاسلام فهیمی جانشین معاونت امور استانهای مجمع جهادی روحانیون ولایی و انقلابی  برگزار شد.

در این نشست به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مختلف و همچنین پیگیری و نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری و همچنین فعالیت های صورت گرفته پرداخته شد و مقرر شد مسئولین مجامع شهرستانها و شهرهای استان بزودی مشخص شوند.

در این دیدار راهکارهای ورود نمایندگان انقلابی  به مجلس شورای اسلامی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  از جمله شاخصه نمایندگی از دیدگاه امام  و رهبر معظم انقلاب و همچنین شناسایی، معرفی و حمایت از آنها توسط نیروهای مردمی مطرح مطرح شد.

در ادامه این جلسه طی احکامی جداگانه یونس آزرم نسب به عنوان مسئول مجمع پیروان در شهر چغادک، قاسم کریمی به عنوان مسئول مجمع پیروان در دشتی و تنگستان و همچنین کورش امینی به عنوان مسئول این مجمع در شهرستان دشتستان منصوب شدند./انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*