۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان
  • شناسه : 268253
  • 20 جولای 2019 - 14:04

شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تمامی فرایندهای خود را سیستمی می‌کند

به گزارش سپاس؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: این شرکت برای سال جاری رویکرد سیستمی کردن تمامی فرایندهای خودرا به صورت جدی دنبال می کند. به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در نشست با ارزیابان محترم  شرکت توانیر اظهار داشت: بدون شک سیستمی کردن فرایند ها […]

به گزارش سپاس؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: این شرکت برای سال جاری رویکرد سیستمی کردن تمامی فرایندهای خودرا به صورت جدی دنبال می کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در نشست با ارزیابان محترم  شرکت توانیر اظهار داشت: بدون شک سیستمی کردن فرایند ها علاوه بر تسهیل سازی در امور به ارزیابان عملکرد شرکت نیز کمک شایانی می کند.
وی بیان کرد: ارزیابی منجر به تبادل دانش شده و همچنین نقاط ضعف و قوت را برای شرکت توزیع مشخص می کند.
مذکوری ادامه داد: با مشخص شدن نقاط ضعف و قوت شرکت ها در جریان ارزیابی ها می توان افق روشنی نیز برای چشم انداز شرکت  ترسیم کرد.
وی بیان کرد: هدف نهایی این ارزیابی افزایش رضایتمندی مشترکان  و شرکت محترم توانیر از عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر  است که این مهم زمینه تحقق بسیاری از هدف های شرکت را نیز فراهم می کند.
گفتنی است  ارزیابان شرکت  توانیر در سفر خود به استان بوشهر واحدهای خدمات مشترکین و بهره برداری را مورد ارزیابی قرار دادند که در ارزیابی اولیه عملکرد این واحدها مطلوب گزارش شده است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*