۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 268247
  • 20 جولای 2019 - 12:30
  • نویسنده : محمد غلامیان
  • منبع : سپاس
تحریم صدا و سیما کار قانونمندی نیست/ دولت در تصمیم خود تجدید نظر کند
تحریم صدا و سیما کار قانونمندی نیست/ دولت در تصمیم خود تجدید نظر کند

تحریم صدا و سیما کار قانونمندی نیست/ دولت در تصمیم خود تجدید نظر کند

مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب درباره اقدام اخیر دولت در منوط کردن تخصیص بودجه سازمان صدا و سیما به تأیید دو نماینده دولت در شورای نظارت بر صدا و سیما گفت: تحریم صدا و سیما کار قانونمندی نیست.

به گزارش سپاس به نقل از ناصرون، حبیب قاسمی در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی ناصرون اظهار کرد: صدا و سیما یکی از سازمان­ هایی است که جهت اطلاع ­رسانی به عموم مردم نقشی اساسی دارد بنابراین جهت انجام این وظیفه مهم لازم است منابع مالی مناسب در اختیار داشته باشد تا بتواند به مسئولیت سنگین و مهم خود به صورت عملی بپردازد.
وی تصریح کرد: رساندن بودجه صدا و سیما به صفر اقدام درستی نیست و قطعاً این سازمان مهم را در انجام رسالتش با مشکل روبرو می ­کند.
مدیر مسئول پایگاه خبری سخن مردم تأکید کرد: تحریم صدا و سیما کار قانونمندی نیست و من امیدوارم دولت در تصمیم خود تجدید نظر کند چرا که در غیر این صورت ضرر آن بیش از همه به مردم می ­رسد.
این فعال رسانه ­ای خاطرنشان کرد: به عنوان یک روزنامه ­نگار و فعال رسانه به دولت پیشنهاد می ­کنم با درایت بیش­تری نسبت به این تصمیم و اقدام خود بیندیشد و زمینه خوشحالی بیگانگان را فراهم نکند.
این نویسنده دشتستانی اذعان کرد: اگر دولت در تصمیم خود تجدید نظر نکند این ذهنیت در بین مردم ممکن است نمود پیدا کند که چرا دولت با توجه به شرایط جهانی که بر اساس آن لازم است تمام گروه­ های سیاسی در ایران اسلامی، اتحاد و انسجام بیش­تری داشته باشند این اقدام را انجام داده است؟ که البته من اطمینان دارم دولت در تصمیم خود تجدید نظر می­ کند زیرا این تصمیم و اقدام، نتیجه خوبی در بر ندارد.
انتهای پیام/

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*