چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

منتقدی که یارانه اش قطع شد!

از دولت محترم هم درخواست داریم کمی انتقاد پذیر باشد و از پول بیت المال به عنوان ابزار مقابله با منتقدان استفاده نکند.

آخرین اخبار
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش سپاس؛ در روزهای گذشته خبری در خصوص تحریم بودجه ای صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توسط دولت فعلی در رسان ها منتشر شد که بسیار از فعالین رسانه و کارگزاران نظام نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

مهراب کیانی هرچگانی از فعالین رسانه ای استان بوشهر خطاب به این موضوع در مطلب ارسالی به پایگاه خبری تحلیلی سپاس، نوشت: نامه صفر کردن اعتبار صداوسیما توسط دولت سوژه عجیب این روزهای فضای رسانه ای است روحانی گفته اصلا تقصیر نوبخت است که پول به صداوسیما می دهد حالا هم که اینطور شد بودجه صداوسیما را صفر کنید این آشفته بازار و دعوای کودکانه دولتی ها را که با صداوسیما یی ها دیدم چند موضوع به خاطرم رسید.

اول: یاد بازی فوتبال در دوران کودکی خود افتادم در آن دوره تعداد بچه هایی که توپ فوتبال داشتند کم بود و صاحب توپ شخصیت مهمی محسوب می شد حتی اگر فوتبال بلد نبود!
همین موضوع باعث شده بود صاحب توپ در تمام مسابقات محله جز بازیکنان داخل زمین باشد و اگر کسی جرات می کرد و او را از زمین خارج می کرد او هم توپ را بر می داشت و راهی خانه می شد یعنی بازی تعطیل، به قول یکی از دوستان صاحب توپ مدعی است که توپ خسته شده

دوم: نزدیک ۳ سال است یارانه من قطع شده هرچقدر پیگیری کردم نتیجه نگرفتم و دلیلی هم برای قطع یارانه پیدا نکردم حالا که دولت بعد از انتقاد سریال گاندو بودجه صداوسیما را صفر کرد دلیل را فهمیدم، مطالب و نقدهای بنده از دولت کار دستم داده پس اول قربانی قطع اعتبارات، من هستم پس منتقدان دولت مواظب باشند که احتمال این که با قطع یارانه مواجه شوند کم نیست.

پس ما منتقدان هم  به خدا پناه می بریم از قطع یارانه و از دولت محترم هم درخواست داریم کمی انتقاد پذیر باشد و از پول بیت المال به عنوان ابزار مقابله با منتقدان استفاده نکند.

انتهای پیام//

منبع خبر : سپاس


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !