۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی
  • شناسه : 268170
  • ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
درخشیدن پزشک بوشهری درکنفرانس بین المللی بهداشت محیط
درخشیدن پزشک بوشهری درکنفرانس بین المللی بهداشت محیط

درخشیدن پزشک بوشهری درکنفرانس بین المللی بهداشت محیط

دکتر سینا دوبرادران عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ارائه مقاله در سومین کنفرانس بین المللی و بیست و یکمین کنفرانس ملی بهداشت محیط ایران در زنجان خوش درخشید.

به گزارش سپاس ؛ دکتر سینا دوبرادران عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ارائه مقاله در سومین کنفرانس بین المللی و بیست و یکمین کنفرانس ملی بهداشت محیط ایران در زنجان خوش درخشید.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این باره گفت: موضوع این مقاله دکتر دوبرادران “میکروپلاستیک‌ها” نام دارد و پوستر ارائه شده در این زمینه موفق به کسب عنوان برتر در این کنفرانس ملی و بین المللی شد.

غلامرضا خمیسی پور روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این همایش باشرکت بیش از یکهزار محقق، پژوهشگر و اعضای هیات علمی از سراسر دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور سالانه به میزبانی یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود.

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با ارائه پوستر مقاله خود با عنوان
“Characterization Of Plastic Debris And Association Of Metals With Microplastics In Coastline Sediment Along The Persian Gulf ” موفق به کسب رتبه برتر در سومین کنفرانس بین المللی و بیست یکمین کنفرانس ملی بهداشت محیط ایران شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*