۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » آخرین اخبار استان » اخبار صفحه اصلی » خبر فوری
  • شناسه : 268206
  • ۲۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
  • منبع : سپاس
امروز جامعه نیاز به رعایت تقوا دارد/ جبهه مقاومت در کنار قدرت موشکی به قدرت نظامی زمینی رسیده است
امروز جامعه نیاز به رعایت تقوا دارد/ جبهه مقاومت در کنار قدرت موشکی به قدرت نظامی زمینی رسیده است
امام جمعه موقت بوشهر:

امروز جامعه نیاز به رعایت تقوا دارد/ جبهه مقاومت در کنار قدرت موشکی به قدرت نظامی زمینی رسیده است

امام جمعه موقت بوشهر گفت: امروز تقوا از نیاز های مهم و اساسی جامعه است که ائمعه جمعه باید با بیان مصادیق و توصیه ها جامعه را به سمت رعایت تقوا دعوت و هدایت کنند.

به گزارش سپاس؛ سید غلامرضا هاشمی امام جمعه موقت بوشهر در خطبه های این هفته با شاره به دیدار ائمه جمعه با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با ائمه جمعه کل کشور تاکید بر رفع مشکلات مردمی توسط ائمه جمعه داشتند و همه را به مردمداری دعوت کردند.

امروز جامعه نیاز به رعایت تقوا دارد

امام جمعه موقت بوشهر با بیان اینکه دومین تاکید مقام معظم رهبری بر تقوا بود، افزود: امروز تقوا از نیاز های مهم و اساسی جامعه است که ائمعه جمعه باید با بیان مصادیق و توصیه ها جامعه را به سمت رعایت تقوا دعوت و هدایت کنند.

هاشمی بیان کرد: یکی از مهمترین اصل امروز جامعه رعایت تقوا در فضای مجازی است، فضای مجازی واقعیت امروز جامعه مدرن است که مقام معظم رهبری تاکید داشتند جوانان انقلابی باید در فضای مجازی حضور فعال و اهداف انقلاب اسلامی را گسترش و منعکس کنند.

وی تصریح کرد: برخی از خانواده ها و دستگاه های اجرایی در مراسماتی که برگزار می کنند همچنان اصراف مشاهده می شود که باید تقوا در آن رعایت شود، در کنار ما افرادی هستند که به نان شب نیاز دارند که باید به آنها توجه شود.

امام جمعه موقت بوشهر ادامه داد: یکی از موارد افزایش طلاق در خانوادها عدم رعایت تقوا بین زوجین است.

هاشمی با اشاره به حمایت از جوانان انقلابی، تاکید کرد: امام جمعه در شهرها پدران معنوی هستند که باید به همه جریان های انقلابی کمک کنند که مهمترین اصل امروز حمایت از تشکل های جوانان انقلابی است.

وی خاطرنشان کرد: مجامع غربی بخصوص اروپا دچار تکبر است، جمهوری اسلامی به همه تعهدات خود در برجام عمل کرده است اما اروپا هیچ اقدامی برای انجام تعهدات برجامی خود نداشته است؛ به همین دلیل جمهوری اسلامی ایران به روند کاهش تعهدات برجامی عمل خواهد کرد.

جبهه مقاومت در کنار قدرت موشکی به قدرت نظامی زمینی رسیده است

امام جمعه موقت بوشهر اذعان کرد: سخنان سید حسن نصرالله رهبر جبهه مقاومت از موضع قدرت، عزت و مقاومت مسائلی را مطرح کردند که لرزه بر بدن صهیونیست و رسانه های آنها انداخت.

هاشمی با اشاره به سخنان سید حسن نصرالله، عنوان کرد: اگر جنگی صورت بگیرد همه مجامع عربی باید تاوان آن بدهند و قطعا وارد الجلیل خواهیم شد، الجلیل به معنی آن است که علاوه بر قدرت موشکی در حوزه زمینی توسط نیروهای نظامی دارای قدرت هستیم.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده وجود نخواهد داشت؛ براساس منطق و زمان فرصت اقامه نماز در قدس خواهیم داشت.

 

انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*